Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A neten társkeresőkön egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten társkeresőkön egyszerre egy vagy több emberrel is ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Ha csak egy valakire figyelek és az nem jön össze egy csomó idő kárba veszett már nem egyszer. De azt én meg nem tartom helyénvalónak hogy egyszerre több szálon fussak. Ti mit gondoltok?
2023. szept. 7. 15:57
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, csak egy férfival ismerkedem egy időben.
Nő vagyok, több férfival is ismerkedem párhuzamosan.
Férfi vagyok, csak egy nővel ismerkedem egy időben.
Férfi vagyok, több nővel is ismerkedem párhuzamosan.
10 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés, beszélgetés még nem jelent semmit, sose értettem hogy miért ne lehetne egyszerre több emberrel is. Az más, ha már valakivel komolyodik a dolog, akkor illik a többieket leválasztani. De addig...

A hétköznapokban sem csak egy emberrel cseverészel. Nem mellesleg pedig szerintem a "szigorúan csak 1 valakivel ismerkedek egyszerre" hozzáállású emberek szoktak utána olyan eltúlzott hisztireakciókat adni akár pár órás csend miatt is, amivel teljesen elüldözik a jelöltet. A frusztrációjuk pedig érthető, hiszen ők most csak arra az 1 emberre várnak, az óra pedig ketyeg. De ezzel a másik szemében csak végtelenül kétségbeesettnek tűnnek. Szóval szerintem ezt ne, inkább akkor ismerkedj egyszerre több férfival/nővel.

2023. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!