Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő hànyszor kèpes szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hànyszor kèpes szerelembe esni èlete soràn? Többi lent!

Figyelt kérdés

Azèrt kèrdezem mert sok olyan nő van aki együtt van valakivel, hatalmas szerelem, posztok a facen meg instàn, aztàn vège. Kèt hònappal kèsőbb ùj pasival rak fel kèpet, hogy boldogsàg van. 🙂

Ceretlek!! Etc..


Szerelem ez vagy csak az exet akarja bosszantani vagy egy nőnek csak az szàmìt, hogy legyen egy pasi aki mindent meg ad amit a nő akar a többi nem szàmìt?



2023. szept. 7. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Ez nem szerelem csak szìnèszkedès
Ez csak az ex bosszantàsàra megy
Ez mindenki bosszantàsàra megy a facen ès instàn
Egy nő kèpes èlete soràn akàr 10 fèrfiba is szerelmes lenni
Nem szerelmes csak kell valaki aki tàmogatja
Abszolùt felszìnes az ilyen nő ès nem őszinte
Mèg mindig az exen agyal, de nem vallja be
Belül az exet ès a jelenlegi pàrjàt is leszarja csak a pènz
Màniàkus szereplèsi vàgy ès figyelem hiàny
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő, valaki egyetlen egyszer se, valaki csak egyszer és valaki hatszor is simán.
2023. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

wtf, mik ezek az opciók...


Ahány ember, annyiféle. Van, aki életében egyszer, van aki egy nap több emberbe is "szerelmes" :P

2023. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé összemosol dolgokat.


Egy ember (legyen az férfi vagy nő) nagyonnagyonnagyon sokszor képes szerelembe esni élete során.

Férfiaknál amúgy létezik a Don Juan vagy Casanova szindróma, amik pont arról szólnak, hogy emberünk képes hetente új igaz szerelembe esni. Egyik esetben a határtalan rajongás, másik esetben a frusztráció, bosszúvágy okozza ezt, de ez valójában mindegy, hisz az illető tökéletes, igaz szerelemként éli meg.


Az meg, hogy ki miért posztolgat nonstop, az tök más téma. Legtöbb esetben sima socialmedia függőségről van szó, esetleg ingerfüggőség.

2023. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlmisztifikálod és túlspirized a kerdést. A szerelem egy kémiai folyamat, ha megvannak a kellő feltételek egy férfiban biológiailag az adott nő immunrendszeredhez tüttürüttüttü... mérten, illetve tudja azt a szerepet hozni ami egy férfit férfivá tesz egy nő szemében akkor a nő nem ábrándul ki 2 hónap alatt, ugyanez igaz fordítva is... ennek nyilván van egy lelki oldala, hiszen fontosak a belső tulajdonságok, ugye a kisugárzás amit emlegetni szoktak, de őszintén, ha az ember elég nyitott szerintem nem okoz gondot többször szerelmesnek lenni egymás után vagy 1 életben akár 10x, nincs olyan hogy nagy Ő, biológia van amihez társul az emberi intelligencia és fejlettség mérőfoka is. Lehet nagy Ő egy olyan férfiből aki a nagy vonzalom mellett megfelel az én elvárásaimnak és fel tudok rá nézmi mint férfire, gondolom hasonló a felállás fordítva is. De nincs készhezkapott nő vagy férfi aki befut fehér lovon vagy ott várja a hősszerelmes herceget a toronyba, mert a sors egymásnak teremtette őket. Szóval szerintem lehet, persze, miért ne lehetne. Ez a 2 hónapos járás kategória meg a "cejetlek" kategória a tinik játéka akik gondtalanul minden jöttment másneműnek szerelmet vallanak, mert nem tanulnak meg emberi értékek alapján is szelektálni, azaz azt se tudják melyik rendezvényen vannak párkapcsolat terén, de őszintén, vannak ilyen "felnőtt" emberek is
2023. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a hülyeséget... Egy ember élete során sokszor szerelembe eshet.
2023. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Volt pár kapcsolatom, de ezekből nem mindenki iránt voltak szerelmes érzéseim. És akik iránt volt is, azokból csak 1-2 ember viszonozta őszintén.

Az én fiatal koromban még nem igazán volt lehetőség közösségi oldalakon nyáladzani. 30 elmúltam bőven, amikor a face teret nyert jobban. De sosem osztottam meg azt, hogy kivel vagyok éppen kapcsolatban. Szerintem ehhez nincsen köze senkinek.

Az ilyen magamutogatást mélyen el ítéltem mindig. És nem is tartom túl komolynak az ilyen mindenki elé tárós embereket. Lehet felháborodni nyugodtan, de ez nem változtat a véleményemen.

2023. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6.-os szerintem önmagában az, hogy valaki kiírja, még nem magamutogatás. Az csak tény.


Amíg valaki nem posztol ki nyilvánosan szerelmes leveleket, szerintem semmi indiszkrét nincs benne.

2023. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os.


Teljesen egyetèrtek.


Az emberek tùl sok magàn jellegű dolgot osztanak meg magukròl csak azèrt, hogy figyelmet ès làjkot kapjanak..


Pl èn azt sem osztanàm meg, hogy melyik ètteremben eszek. Nem akarom, hogy mindenki tudjon ròla, hogy hol vagyok ès mit csinàlok.

2023. szept. 8. 08:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne oszd meg.

Kit érdekelsz?


Úgy tűnik pont te vagy a célközönség, hiszen még ezen az online felületen is azon rinyálsz, mi történt egy másik online felületen.

2023. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Tipikus nő vagy!!!!"


Ha ellenszenvesnek tartod a nőket, miért érdekel téged, hogy szerelmesek e beléd, vagy nem?

2023. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!