Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párotok, akivel azért jöttetek össze, mert nem is annyira szerelemből, hanem megsajnáltátok, mert nagyon egyedül volt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, dehogy. Nem vagyok en pussycharity
2023. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyenekkel az van hogy kapásbol levágós miért is van egyedül, csak neki nem esik le évtizedek alatt se.

Néha nem értem az embereket hogy nem látják önmagukat?

2023. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátja lehetek, ha egyedül van, ha kedvelem és ő is engem, de hogy hagyjam, hogy berakja biztos, hogy nem.
2023. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok en szeretetszolgalat. Ugyse tudnam szeretni,mi ertelme lenne?
2023. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Normális ember senkivel nem jön össze sajnálatból.
2023. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!