Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem hot 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hot 40 éves létére a török sorozatokból ismert Fatmagül(Bereen Sat)? Magyarországon láttatok már egyáltalán hasonló 40 évest?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2023. szept. 10. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

magyarok közt is lennének ilyenek, ha nem lennének igénytelenek

20 évesen már bohócot csinálnak magukból a seprű szempillával, méteres műkörömmel, kacsa szájjal, 14 kiló sminkkel és még lehetne sorolni

2023. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Vannak jó karban lévő negyvenesek itthon is. Nem akarok szerénytelenkedni 😆
2023. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem mondod, hogy pali létedre török sorozatokat nézel....bár ebben a kategóriában sokan halál természetesnek veszik nem kiírni, hogy ciszheteroleszbikushomogendertranszbtqxyz
2023. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy részt sem láttam, nem értem miről beszélsz prolikám
2023. szept. 10. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt az egyetemen egy tanárnőnk, olyan 45 körül lehetett (a lánya is egyetemista volt már akkor), na ő is piszok jól nézett ki. Nagyon jó alakja volt, amit nem is rejtett el. Na nő nagybetűs MILF volt.
2023. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az első képen pl nem 40 éves hanem 25 :D
2023. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen? de az instás képek frissek

semmi különbség

2023. szept. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!