Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Létezik olyan, hogy ezzel kapcsolatosan megváltozik a véleményetek, meggondoljátok magatokat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy meggondoljátok magatokat azzal kapcsolatosan, hogy akartok-e párkapcsolatot?

Mondjuk adott egy nő aki tetszik, akihez vonzódtok és tudjátok, hogy ez kölcsönös, de az adott időpontban nem akartok kapcsolatot így a rendes ismerkedésre sem vagytok nyitottak. Vagy mert nem akartok elköteleződni, nem vagytok túl valakin, stb egyéb indok miatt.


Később előfordulhat, hogy meggondoljátok magatokat vagy megváltozik mit akartok és akkor már komolyabban is foglalkoznátok a másikkal? Vagy olyankor már inkább egy "teljesen új" embert keresnétek?


Csak őszintén, rosszindulatú válaszok kíméljenek kérlek!


2023. szept. 12. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elsőre nem fog meg annyira, hogy feladjam az eféle hozzáállásomat, akkor amikor megváltozik a helyzet mást keresnék.


Persze elméletileg lehetséges, hogy újra összesodor minket az élet és lesz belőle valami, de nem ezzel tervezek.

2023. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Egy férfinek nincs olyan, hogy szerelmes valakibe, de "nem akarok kapcsolatot, nem fér bele kapcsolat" dolgokkal jön.

Nőknél sincs ilyen, férfiaknál pláne nem.

2023. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben be bízz kérdező.
2023. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nem szerelmes, mert mondjuk nem töltöttek együtt elég időt, nem beszélgettek eleget stb. hogy az legyen.


Nem bízom semmiben, kíváncsi vagyok, ez minden.

2023. szept. 12. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos elmondtad neki, hogy te is szereted őt?


Honnan tudja, hogy te szerelmes vagy belé?


Lehet hogy nem biztos az érzéseidben és ezért nem akarna egy mérgező kapcsolatot.


A nők általában szeretik kéretni magukat.

2023. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves #5 köszönöm a választ, de nem a kérdésre válaszoltál. Én azért nem írtam le a saját sztorimat, mert elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy (tudom, nem lehet általánosítani) az itt válaszoló férfiak hogy gondolkodnak erről.


(Sehol nem írtam, hogy én szerelmes vagyok mert nem és azt se írtam sehol, hogy azt várnám valakitől hogy az legyen, mert nem)

2023. szept. 12. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

" az adott időpontban nem akartok kapcsolatot "


Ez egy óriási nagy f...ság! Látszik hogy nő vagy...

Egyetlen egy esetben lehet igaz ez az állítás, hogy ha már van kapcsolatom!

2023. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért férfiaknál nincs olyan, hogy a jelenben nem akarnak, de mondjuk 1/5/x év múlva igen?
2023. szept. 13. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!