Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan, hogy a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan, hogy a fiu barat meggondolja magat velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mar evek ota baratok vagyunk, de sose jottem be neki, mint no. De mintha most valahogy valtozott volna a dolog. Es ez megorjit. Mert nem tudom eldonteni, hogy csak en akarom igy latni, vagy tenyleg valami van.


Elegge megvaltoztam amugy az evek alatt.


Szoval letezik, hogy egyszercsak megvaltozik a velemenye rolam??


2019. jún. 25. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szebb lettél. A pasiknak meg a külső jobban számít, azért változott meg a véleménye.
2019. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pasiként mondom ha előtte is nagyjából rendben voltál akkor nyilván nem a belsődbe szeretett most hirtelen bele...


Viszont ha mondjuk leadtál jó sok túlsúlyt, sokkal jobban nézel ki akkor érthető. Hiába tagadjuk azért a külső elég fontos párválasztás terén. Ugyanolyan fontos mint a belső!

2019. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennél több infó kéne.


Nyilván más változás 44-ről 46ig 2 év, vagy 14től 16ig 2 év.


Külsőd változott?


Súlyod?

SPortolsz?

2019. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Meg mindig duci vagyok,fogytam, de meg mindig 15kg plusz, de sokkal noiesebben oltozkodom, es belsoleg valtoztam sokat. Noiesebb, lagyabb vagyok, fodraszhoz jarokjobban tudom, hogy mit akarok az eletben, visszamentem tanulni ilyesmik.

Valaki azt javasolta, hogy en is total rakjam ot a baratzonaba. Szoval kb mindig kihangsulyozom, hogy o milyen jo haver, volt, hogy neki aradoztam egy masik fiurol stb. Es azota, mintha valtozott volna a helyzet.


Ok, ok, meg mindig szeretnem, ha ossze jonnenk!!

2019. jún. 25. 19:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindketten 25 evesek vagyunk.
2019. jún. 25. 19:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a valaki vagy sotet, mint az ejszaka, vagy direkt rosszat akar neked.

Ha baratzonazod es o egy tisztesseges fiu akkor tiszteletben tartja a dontesedet es NEM fog lepni feled! Ne csak a ruhad legyen noies, hanem a viselkedesed is. Es csak oszinten viselkedj, a jatszmazas nem noies, hanem buta gimis kislanyok csinaljak, akik tul sok Gossip girlt neztek. Az a valaki gondolom vmi hulye pi csa baratno volt. En innentol elosztanam kettovel, amiket mond.

2019. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egy masik fiubarat volt. O azt mondta, hogy ez mindig zavarja a ferfiakat, es jobban akarjak a not.


Es ja, tenyleg neztem a Gossip girls-t.


Tudom, tudom, gyerekes a dolog, de tenyleg oruletbe kerget, hogy most mi van. Jo volt ez ugy is, hogy csak haverok voltunk.

2019. jún. 25. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Ooooo igy meg izgibb! :D Szerinted miert mondta ezt a fiu baratod? Bocsi, "baratod"? Ha kiderul, hogy o meg meleg akkor kesz, ez mar nem is a Gossip girl, hanem a Szeszelyes evszakok.

Egyetlen ferfi sem tanacsolja azt, hogy baratzonazassal szedd fel a szerelmedet. Egy sem!!! Ez a tanacs egy anti-tanacs es egyetlen celt szolgal, hogy ne jojjetek ossze.

2019. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz is nagyon sok ész kell, hogy másik pasival kapcsolatban a másik férfi haverodtól kérj tanácsot (bocs, ha homo, mert akkor nyilván nem riválisként tekint az udvarlóra...)
2019. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ok, naiv vagyok az teny.

Nem, nem meleg a masik.

Most mar tenyleg nem tudom, hogy mit gondoljak.

2019. jún. 25. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!