Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt akarja, hogy jövő nyáron ne dolgozzak azért, hogy sok időt töltsek el vele mit lehet tenni szakításon kívűl? 23/L

Figyelt kérdés

A barátom ő egy olyan ember aki a gyerekkori lakhelye és körülményei miatt nem tudott magának tizen éves korában barátnőt találni. Sőt húsz évesen lett meg az első vele, sikerült is volna ezt a nyarat letudnia. De a csaj előbb alázta meg. És a hiányosságai miatt azt mondta, hogy neki a normális párkapcsolathoz ahhoz, hogy betudjon pótolni dolgokat feltétlen szüksége van egy együtt töltött nyárra együtt legalább. Azért, hogy megtudja milyen a valódi tini, fiatalkori párkapcsolat amire nem volt lehetősége még abban a kórban. És ezt nem is azért mert nem lett volna esélye a lányoknál szimplán nem ismerte őket. De jobb lenne több ilyen is, de ha azt az egyet megadom neki akkor utána nem érdekli. A covid időszak is nagyon tönkretette pluszban. Meg amúgy is rossz élete volt. Igen én meg is értem mondjuk azt, hogy fáj neki az, hogy akkor amikor kamasz kórban volt teljesen nem tudta kiélvezni a párkapcsolat szépségeit, ezért most akarja. A fiatalkorú lányok pedig erre esélyt nem adtak neki, mert nem érdekelte őket, hogy milyen hiányosságai vannak. A nyár alatt azt érti, hogy együtt töltött mindennapok, abban megegyeztünk, hogy ez heti 3-5 nap lenne ígyis. Mert mindkettőnknek vannak barátai és családja is akikkel szeretnénk néha szintúgy időt tölteni, kirándulások, bulik, fesztiválok, stb. De én már több nyáron át dolgoztam. Amiket ha akarom szüleim szerintem többségben nekem is fizetnek. Mert ha dolgozok is költenék ilyenekre valamennyit saját pénzből, de én úgyis ilyen szarságokra költenék új ruhák, akkori legjobb Iphone, táska, stb amiből már amúgy is van kis ezer szüleim mindig vesznek új ruhákat saját pénzből akkor is ha dolgozok. Most idén megvettem a 14 Pro Maxot, hát mit ne mondjak nem sokkal jobb mint a 12 xd De van 1-2 nem ilyen dolog is amit szüleim sem fizetnének vagy nem tudnának fizetni. És azokra fáj azért a fogam de 1-2 évet várhatnak azok is. Azt mondta ha egy nyarat végig töltök vele és többet nem is azért jó lenne ha nem az egész nyarat dolgoznám végig utána sem ameddig esetleg össze nem költözünk és házasodunk meg ilyesmi. Persze ő ilyesmit sem most tervez. Mert egy éve kezdett el tanulni három év múlva végez. Utána akar elkezdeni dolgozni azon az ősszel kezdené el és utána tervezi a dolgot. A fiatalabb korosztály teljesen szánalmas módon utasította vissza, a kortársaim között akadnak olyan lányok akik nem csinálnak semmit. De ők foglalatak, ezért nem tudott velük mit kezdeni az közös bennünk, hogy mindketten tanulunk még. Csak ő a nyarakat szabadon akarja tölteni addig ameddig megteheti. Mondván egyszer úgyis dolgoznia kell. Legalább, hogy elkezdett tanulni azzal a jövőjét már elkezdte építgetni. Még ha kicsit késve is de folytatta a tevékenységet. És elvileg eléggé ért is hozzá. Annak semmi értelme ha megdorgálom egy ilyen embert mert akkor csak megutál és vége lesz mindennek. Azt mondta ha együttélést tervezgetünk már és akkor sem akarna dolgozni akkor megdorgálhatom majd. Ő is csak egy tini hiába is vannak olyan egyének akik elmúltak 25-ök szintén akik kezdenek valóban felnőni. Nem a felvágós emberekre gondolok mert az kimondott gyerekes viselkedés. Igaz neki nem az intelligenciájával a baj nem éretlen amúgy. Csak komoly hiányosságai vannak párkapcsolati téren, amik miatt depressziós és nem tud elengedni. Azt mondta, hogyha ő most alapból egy olyan ember lenne aki már dolgozik akkor a párkapcsolat annyira fontos neki, hogy 1-2 évig ígyis-úgyis befejezte volna a melózást. Másrészt azért is probléma az, hogy melózok mert attól fél, hogy közös programokat mondanék le a munka miatt. Amikből lehet sajnos nagy veszekedések lennének. Csak, hogy végre időt is tudjon tölteni a szerelmével ameddig megteheti. Azt tudni kell barátomról, hogy egyébként szerencsére kis igényei vannak és elfogadja azokat a dolgokat amilye van. De volt már olyan alkalom a covid időszak alatt pl, hogy valami drága dolgot akart megvenni és munkát vállalt.

Szerintetek mit tegyek? Felmondjam a nyári munkát azért, hogy vele lehessek? Mert én is akarom, de kellene a pénz is azért. De a vele töltött több idő is ér talán annyit. Egy nyarat hagyjak ki csak?



2023. szept. 12. 17:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Csak a fő kerdest olvastam. Akkor fizesse ki neked azt amit ez miatt elbuksz.
2023. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Bocsánat, de az sem normális(te), aki ilyesmin őszintén elgondolkozik, meg az sem, aki ilyet vár el tőled, ezzel az indoklással.

20+ évesek vagytok a kérdés alapján, sosem fogtok úgy tapasztalni, mint egy tini.Nincs is rá semmi szükség.Nem véletlen, hogy valakinek úgy alakult az élete, ahogy.Mindenkinek a saját körülményeiből kell tanulni, valamint fel kell azt érni ésszel, hogy amit elmulasztottál x életkorban, azt már a régi fejjel sosem fogod tudni átélni.

A pasid miért nem egy felnőtt kapcsolatot akar megtapasztalni veled?Pedig most ennek van itt az ideje.Ezen gondolkozz el.

2023. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Egy manipulatív idiótával vagy. Nekem amúgy úgy tűnik, mintha te magad lennél a srác és a barátnő nevében írtad ki a kérdést. Ha valóban te vagy a csaj, neked se lehet túl sok tapasztalatod, ha nem ismered fel, hogy a fickó egy 2lábon járó red flag🚩
2023. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Azért ez tényleg meredek. Oké, egy-két hét kettesben úgy, hogy mindketten szabin vagytok tényleg kell. De ez azért enyhén szólva is túlzás így. Meg, ha több időt akar veled tölteni, miért nem az összeköltözésen van inkább? Azzal tényleg csomó közös időt kapnátok
2023. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

Hol van még a jövő nyár? És már ezen stresszelsz és a szkításra gondolsz?

Szerintem az lenne a legjobb, ha most rögtön szakítanál vele, és nem lenne rá többé gondod.

2023. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#2 Ő maga mondja azt, hogy átlagosan 14-25 éves kora körül tini az ember és az igazi felnőtt gondolkodás sz 35 év körül alakúl ki a legtöbb embernél. És ő képes a tini szerelemre, csak ehhez a megfelelő partner kell. Amikor össze jöttünk akkor ezért sem akart velem leállni a korom miatt. De úgy gondolom én is képes vagyok azt a fajta szerelmet teljes mértékben megadni legalábbis szimulálni neki amit 5-8 éve tudtam. Te másképp gondolod te nem lennél képes rá kinek mi. De ha felnőtt kapcsolatról beszélünk akkor annak mi köze a munkához addig ameddig rá nem szorul majd ő is teljesen. Na és igen szerintem erre majd jobban rá lehet már mondani azt, hogy felnőtt kapcsolat ha eljutunk idáig. Legalább ő is tanult tovább és kész. Bár úgy beszélek mintha az érettségiző egyének nem lennének jó gyerekesek XD.

#3 Nem arról van szó, ő csak szimplán szeretne egy kis szabad boldogságot. Azért is mondta azt, hogy csak egy nyarat adjak neki utána megnyugszik. És mivel emberileg teljesen helyén van a szíve ezért megbízok benne. De ha még egy nyarat követel úgy is, hogy én nem akarom akkor azt már nem hagyom annyiban.

2023. szept. 12. 18:22
 7/33 A kérdező kommentje:
#4 Azért mert még tanulunk és az összeköltözésre még én sem készültem fel hiába dolgozok nyaranként. Még ha egy helyen tanulnánk akkor működhetne is. És otthon tölthetünk időt. De neki a programok is fontosak.
2023. szept. 12. 18:25
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Ennek a fickónak semmi nincs a helyén, csak te nem ismered fel, de mindegy. A hülye majd tanul a saját kárán vagy azon se🤷🏼‍♀️

Nem volt kamasz kapcsolatom, mivel dolgoztam is 15éves koromtól + akkoriban évekig egy 30 éves gyerekes pasi volt a párom. Most akkor így 40+ kezdjek el üldözni egy kamaszt, hogy bepótoljam?🤔

2023. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
Biztos azért akarja a nyarat, mert sokat akar strandolni veled, mert az nagyon cooool!
2023. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%

Mit tanulsz, kérdező? Olyan a helyesírásod, de főleg az írásképed hogy pont jó lennél a diákjaimnak elrettentő példának.

A sztorid olyan szinten vicc, hogy nem is írok rá semmit. Hány éves ez a szerencsecsomag pasas amúgy?

2023. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!