Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom lezárni a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom lezárni a kapcsolatot, pedig tudom, hogy nincs jövője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akivel 2021. Januárja óta kavarok. Akkor lett vége az 1 éves mérgező párkapcsolatomnak. Elegem volt a szerelemből és kalandra meg szexre vágytam. A férfivel abban egyeztünk meg, hogy csak szex van érzelmek nélkül. Ezzel egy ideig el is voltam aztán idén egy nyári napon találkoztunk munka után és megcsókolt és azóta olyan mintha szerelmespár lennénk és én is beleszerettem de nagyon.

Nem lenne semmi probléma ezzel csak neki családja van és más lányokkal is szexel, viszont csak velem csókolózik meg csak engem becéz pl: szerelmem, cukorborsó, nyuszifül meg ilyenek. Nem tudom mi legyen mert ez így nem tarthat örökké. 22/L



2022. okt. 26. 20:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Aham, s honnan tudod hogy a többi szeretőjével nem csókolózik, nem nyuszifülezi, cukorborsózza, ott szoktál talán állni mellettük amikor dugnak?

Fiatal vagy még, élvezd amíg neked jó, de utána fájni fog - ha beszerelmesedtél ezt már nem tudod elkerülni. A pasi is hülye volt, hogy - mert bár valószínűleg ő a tapasztaltabb - direkt beleringatott az érzelmekbe.

2022. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
89%

Dugj màssal.


Deal?

2022. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Úgy látom te házhoz mész a pofonert. Kb 0.1% esélyt látok rá, hogy ne k.rva rosszul gyere ki a dologból. Amúgy ha minimalizálni akarod az érzelmi vesztesegeid azonnal teljesen törlöd az életedből és elmesz pszichológushoz. De nyilván nem ezt fogod választani...
2022. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiába mondanám, hogy légy erős és szakíts vele, mert nem vagy az...
2022. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Én is sajna beleszerettem a házas családos szeretőmbe. 🥺
2022. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Szenvedj. Megérdemled.
2022. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én annakidején úgy csináltam, hogy kijelöltem a naptárban egy napot, hogy aznap lesz vége. Úgy kb. egy hónappal előre. Folyamatosan készültem rá, kitaláltam egy mondatot, amit mantráztam magamban, s amit végül neki is elmondtam.

Probléma nélkül tudtam szakítani, bár utána még pár hónapig (!) szar volt, és volt, amikor rá kellett magam beszélni, hogy ne hívjam fel, hogy találkozzunk, de végül az idő megoldotta.

2022. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
7%
Én is beleszerettem egy családos pasiba, de én nem bántam meg annak idején. Elfogadtam, hogy másodhegedűs vagyok és nem zavartam, nem tapadtam, csak vártam, vártam rá mindig...A pasi elhalmozott szeretetével, törődésével, ha nem is élőben, legalább telefonon keresztül, jobbról nem is álmodhattam volna.
2022. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez fájni fog de nagyon ...
2022. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%
#8 "jobbról nem is almodhattam volna" hát ezen azért érdemes lenne elgondolkodni. Marmint, hogy miért nem tartod magad érdemesnek valódi kapcsolatra.
2022. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!