Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam az exemen, ha ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Feldolgoztam az évekkel ezelőtti szakítást, elkezdtem őt elfelejteni és mások felé nyitni, amit imádok. Már eszembe sem jut, utána hirtelen megjelenik, pl. most írt egy üzenetet születésnapomra. De gyakran csak teljesen véletlenszerűen előbukkan, hónapokig boldog vagyok és utána hirtelen ad valami jelet, hogy még létezik. Egy lájk, egy köszöntés, bármi, és így mindig eszembe jutttatja magát, nem tudom teljesen elfelejteni.


A tiltás nem opció, mert értékelem őt, mint embert, másrészt azért jól tud esni az, ha látok tőle egy üzenetet.


Szerintetek érez is valamit, és azért csinálja ezt, vagy egyszerűen nem akarja, hogy elfelejtsem őt?

Fontos, hogy én már nem szeretnék tőle semmit!


2023. szept. 13. 19:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy csak kedvességből csinálja, mert egyszer fontos voltam neki és kedvességből felköszönt, vagy szimplán örül nekem, minden rossz szándék nélkül.
2023. szept. 13. 19:46
 2/15 Kitana. ***** válasza:
100%

Nem dolgoztad fel eléggé, különben nem akadnál fenn ilyen dolgokon. Ha ez segítene, tiltsd le nyugodtan, de szerintem nem az a megoldás, hogy kitörölsz valakit az emlékeidből. Viszonylag gyakran eszembe jutnak az exeim, ha valami párkapcsolati témáról dumálunk a barátaimmal pl, akkor róluk tudok példákat hozni, tehát soha nem felejtettem el, hogy léteznek.

Nem vagy még túl rajta, ha egyszerre jól is esik meg fel is zaklat, ha lájkol, ír, stb.

2023. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Láthatóan nem dolgoztad fel, mert a folytonos megjelenésével ezt akadályozza. Te pedig aszisztálsz az állapot fenntartásához évek óta. Tipikus önsorsrontás amit csinálsz. Ha nem tiltod le, addig ez lesz. Tiltsd csak le, aztán ha majd ténylegesen túltetted magad rajta, akkoris feloldhatod...
2023. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor kezdtem el túl lépni rajta, amikor összejött valakivel és akkor nem csinálta ezt hosszú hónapokig. Elkezdtem nyitni mások felé, volt hogy már eszembe sem jutott. De most megint elkezdte ugyanezt, és megint feltépte a sebet.


Az az érzésem, hogy túl tudnék rajta lenni, ha nem csinálná azt, hogy időként jeleket küld magáról, hogy ő még létezik és nehogy elfelejtsem. Ez így olyan, mintha folyamatosan feltépné a sebet, hagyja egy picit gyógyulni, de még mielőtt teljesne begyógyulna, gyorsan feltépi. És ez játszódik le folyamatosan.

2023. szept. 13. 19:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoztad fel. Tiltsd le minden fórumon és akkor nem tud lájkolni meg üzengetni.
2023. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom letiltani :( szeretném, ha az életem része lenne legalább ilyen formában, tudni akarom, hogy mi van vele. De lehet csak most gondolom ezt, mert megint feltépte a sebet. Legutóbb már majdnem elhatároztam, hogy letiltom, mert együtt volt valakivel, és már szinte eszembe sem jutott, akkor akartam meglépni ezt, hogy végre letiltom, erre pont írt egy üzenetet...
2023. szept. 13. 19:58
 7/15 Kitana. ***** válasza:
Pszichológushoz is elmehetsz végső esetben. Volt egy ismerősöm, aki állítása szerint szintén túl volt az exén, csak betegesen rettegett attól, hogy véletlenül összefutnak a városban, ezért került helyeket. (Úgy értve, hogy nem szállt olyan buszra, amin ott lehet, inkább kitérőt tett, stb.) Neki segített a pszichológus.
2023. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ok, belátom, teljesen igazatok van, hogy én asszisztálok ehhez. Azért, mert nagyon szerelmes voltam és bár közös megegyezéssel szakítottunk, mégis ő kezdeményezte, ha rajtam múlt volna, akkor kitartottam volna mellette a végsőkig. De akkor miért csinálja ezt? Mi jár ilyenkor a fejében? Tudom, hogy nem szeret, az agyam mégis azt próbálja elhitetni velem, hogy biztosan hiányzom neki. Pedig ami hiányzik neki az max. a szex.
2023. szept. 13. 20:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel mi van vele, akkor nem vagy túl rajta.


Engem nem érdekelnek a volt nőim. Néha egy szituáció kapcsán eszembe jut egy helyzet, de ahogy jön, úgy megy.

És nem érdekel, mi van vele, velük, van nekem elég barátom meg haverom, nem kell nekem talonban tartani.

2023. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is lájkolsz nekik? Mert pont ezt mondom, ha nem érdekelném, akkor lesz*rna magasról.
2023. szept. 13. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!