Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
A fiúnak,akibe már vagy fél éve halálosan szerelmes vagyok,van barátnője.Nagyon édesek együtt,nem akarom elrontani a kapcsolatukat.A fiúval mindennap beszélünk.Nagyon jó barátok vagyunk.Sokszor keres,de én ezt lassan már nem bírom.
2011. aug. 3. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Te nem a fiúba vagy szerelmes, hanem egy olyan idealizált személybe, akire ráaggattál minden tulajdonságot, amit egy pasitól vársz.
2011. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Te pedig nem a kérdésre válaszoltál,hanem megpróbáltad a bizonyítottan nem létező tudásodat fitogtatni azzal,hogy megmondtad a "frankót".

Köszönöm szépen!

2011. aug. 3. 13:47
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Mi a kérdés? Tényleg nem értelek? Nyilván ő nem szereted, elvileg te sem akarod szétszedni őket. Nem normális,hogy így barátok legyetek. Ahogy tudod hanyagold és próbálj meg mást keresni!
2011. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tényleg,miért nem szerthetné.BAxxus az élő fába is belekötünk. Szerintem ritkázd a találkozásokat. Kerüld,vagy ilyesmi.De biztos nagyon rossz lehet. SAjna nem teheted meg,hogy bekavarj nekik...
2011. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

"""Te pedig nem a kérdésre válaszoltál,hanem megpróbáltad a bizonyítottan nem létező tudásodat fitogtatni azzal,hogy megmondtad a "frankót".

Köszönöm szépen!"""



Aki így reagál egy válaszra ami szerintem nem volt bunkó sőt...

Az csak szenvedjen.

2011. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 gróf úr válasza:
24%
A kapcsolatok belülről bomlanak, kívülről nem lehet őket lerombolni, csak azok rombolhatják le akik felépítették.Ti is édesek lennétek együtt, nyugodtan ráhajthatsz, majd a fiú eldönti hogy lerombolja-e érted a kapcsolatát.Mindig jöhet egy nagyobb hal, és lehet hogy te vagy az.
2011. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek,nem állt szándékomban kárt tenni senki lelki világában,remélem,valahogy túlélitek az én megbotránkoztató bunkóságomat!
2011. aug. 3. 13:57
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

DE MI A KÉRDÉS?

Kevés ez a stílus ahhoz,hogy kárt tegyen a lelkivilágomban, inkább az agyam rombolja az értelmetlen kérdés!

2011. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el,hogy nem érted.Egyszerűen nem hiszem el.Tudod mit?Ha nem érted a kérdést,akkor nem kötelező megválaszolni.Nekem nem segítesz vele,és azt se hiszem,hogy neked megéri az elpazarolt időt.Ezúton is szeretnék megkérni mindenkit,hogy aki nem érti a kérdést,ne válaszoljon.Így esélyünk van elkerülni az ebből adódó félreértéseket.
2011. aug. 3. 14:12
 10/18 anonim ***** válasza:

Hogy tedd magad ezen túl?

Tetszik neked egy srác, akinek van kapcsolata. Én azt ajánlanám Neked, hogy ne éld bele magad, próbáld meg tudatosan leépíteni az iránta érzett dolgokat, hiszen ő foglalt. Ha ingatag a kapcsolata, akkor elvileg leromolható, ahol Te lehetsz a katalizátor. De én ezzel nem áltatnám magam. Szép csendben beletörődnék. Mivel nem is voltál vele együtt, így lemondani róla nem olyan nehéz, mint egy szakítás.

2011. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!