Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkatársam rácsapott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársam rácsapott a munkahelyen a fenekemre?

Figyelt kérdés
Jóba lettúnk, az egyértelmű volt, hogy működik a kémia köztünk, Régebben bejött nekem, de ő foglalt. Most elment mellettem és rácsapott a fenekemre, én rászóltam, hogy hé?, ő nem vette komolyan, azt mondta seggrepacsi volt. Gondolom nem tisztel engem egy ilyen ember. Azon gondolkodom, hogy beszélek a vezetőséggel.Ugye, ha ezt nem állítom itt meg, bolond vagyok? Vagy ti viccre vennétek?

#popsicsapás
2023. szept. 14. 13:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%

Normális embernél ezen probléma megoldása kimerül annyiban, hogy mikor megtörténik, annyit mondasz komoly tekintettel, hogy "figyelj ezt inkább ne".

Nem gyakorira kérdéskiírás meg vezetőség

2023. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

Menj a HR-re, szólj a főnökének. Ez munkahelyi zaklatás. Ne toleráld az ilyet.


Nálunk vannak PÁROK az irodában, de még köztük is mérhetetlen suttyóság lenne az ilyen. Jelentsd a férget, ha dd repüljön.

2023. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem világos, hogy ki a nő és ki a férfi ebben az esetben. Te vagy a nő?
2023. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
10%
Viccre venném. Ha zavarna, akkor személyesen mondanám el neki komolyan. Egy ilyen esetbe mi a tökömnek bevonni a vezetőséget? Azért ennyire felfújni indokolatlan...
2023. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
14%
Volt a Jóbarátokban is egy ilyen rész :D
2023. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
3-as! Mi a különbség?
2023. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

3as, teljesen mindegy ki kicsoda a sztoriban.


Valóban ez bőven kimeríti a munkahelyi zaklatás fogalmát. De arra való tekintetel, hogy amúgy jóban vagytok meg ilyenek mondhatod neki, hogy "figylej, ez nagyon nem járja, most nem megyek a HRre, de legközelebb fogok" - és ehhez is tartod magad.


Emberünknek a munkája múlik a dolgon és bár ordas hibát vétett, szeirntem a tanulásra való esélyt érdemes megadni.

Ha meg hülye, akkor szólsz a HRnek (hozzátéve, hogy már volt eg yilyen eset és figyelmeztetted, de nem állt le) és kib*sszák mint macskát repülni.

2023. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%

4

Jó tudni, hogy nem kell felfújni a szexuális zaklatást. Kösz az infót.

2023. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. 7.essel értek egyet. Sokak fgyelmét elkerülte,hogy szóltam rá személyesen, csak elbagatellizálta. Itt most nem csak egy esetről van szó, hanem a határhúzásról. Nemrég léptettek oda, ahol vagyok, mennek a beszólogatások, muszály kedvesnek lennem, de van egy határ. Akarom, hogy legyen egy határ, azért mert mosolyognom kell és szepnek, üdének lennem munkaköri kötelességből is, ne gondolják, hogy mindent lehet. Amúgy másik oldalról meg, házas férfiként, mit szólna a felesége, ha tudná, hogy fiatal lányok fenekét paskolja az ura, míg ő otthon pelenkáz? Vagy amúgy ezt az asszony is viccre veszi?
2023. szept. 14. 14:27
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem néz. Lenèz. Lekezel.
2023. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!