Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha azzal zsarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azzal zsarol hogy nyomulna különben nem csinálja meg csak húzza a javításokat?

Figyelt kérdés

Az albérletben fel kéne újitanom ezt azt különben kidobnak.

Van a munkahelyemem egy olyan aki mindenhez ért.

Ha szerelőket festőket hívok vagy szekrényeket csereltetnék ki vagy ajtókat kéne szabatnom nem tudnám ki se fizetni.

Amit csak tudok egyedül csinálom.

De pl szekrényajtót nem tudok vágni egy fából meg felrakni.

A munkahelyi ismerosom mivel.ismeros mindent profin megcsinál nekem es bőven áron alul es fizethetem neki részletekben.

Meg sok olyan van pl hogy neki van festéke azt vennem se kell meg el se kéri az anyagárakat. Mert mindent tud lomokbol is csinálni.


De azt is csinálja hogy elkezd nyomulni en leoltom es ez miatt húzza igy a javításokat direkt mikozben engem sürget az idő nemhogy pénz de még egy olyan embert se találtam aki pl egy szekrényajtót pótolni tudna.


Egy rakat olyan munka is van amit hivatalos szerelők csináltak meg drágán nekem es utána kigyulladt a konnektor. Mikor egy rahedli pénzt kifizettem es el.is párolgotr hogy nem cainálja meg a kiégett konnektort se es nem köti be ugy a dolgot hogy kesobb ne égjen le a ház. Vissza se jön.


Eddig minden horribilisan fizetett szakival így jártam pedig ajánlás volt csopikból.


Na de a fenti aki egyetlen esélyem lenne meg nyomul molesztál es ezzel zsarol.


Mit tudok tenni mielott kidobnak?



2023. szept. 14. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Hátőő... Ingyen munka nincs. Elvárod, hogy az ismerősöd ingyen dolgozzon nálad, az alapanyagokat is vegye meg ő, és még neked áll feljebb? Érdekesen vagy összerakva. 🤣
2023. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek ha azzal zsarol hogy nyomulna különben nem csinálja meg csak húzza a javításokat?"


A képébe röhögni és hívni egy szakit és kifizetni 🤷

Vagy ha ez a kérdés valós akkor rossz a kategória és a mentális betegségekbe való.

2023. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem ingyen dolgozik!
2023. szept. 14. 21:07
 4/19 anonim ***** válasza:

#3 ha meg fizetnél is akkor pláne pofa be neki. Anyámborogass. Te most viccelsz? Fizetsz valakinek és az molesztál meg akar feltételeket szabni? Hát megmutatnám neki hol a helye.

Remélem kamu, mert ez abszurd.

2023. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem egy pasi élne vissza azzal ha egy nőnek segítség kell. Valósághű nem abszurd. Ilyen nyomorultak.
2023. szept. 14. 21:21
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
#5 te sokeszű, neked nem segítséget ad az akinek fizetsz, hanem munkát, pénzért. Ennyire nem lehet ember ostoba mint te...
2023. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ingyen semmi, ha nem tetszik hogy olcsóbban dolgozik, de ilyen a természete, akkor fizess egy tényleg megbízható szakinak 10x annyit vagy oldd meg magad. A villanyszerelés nem egy atomfizika, de sok embernek már az is sok....
2023. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Írtam a szakikról akiknek rengeteg pénzem elment. Utánuk is javít csak!

A kiégett konnektort pl es a bekötést is.

De húzza halogatja mert nyomulásra húzza az időt.


És nem találok embert szekrényajtóhoz falap vágásra!

Nem is csak a pénz itt a baj!

2023. szept. 14. 21:28
 9/19 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van ember, pénzért van, el lehet pl menni asztalos műhelybe is.

Sokba fog kerülni, de ahogy mondtam a villanyszerelés szerintem ha nem kell vésni, gipszelni józan ésszel megoldható egyedül is. A bútor meg nem is értem miért probléma, több face csoportban is benne vagyok ahol ingyen elvihető vagy jelképes összegért elvihető jó állapotú bútorokat hirdetnek. Csak a kifogást hallom tőled.

2023. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Akit ismerek asztalosot el se vállallja mert neki olyan melo kell amibol 1.5 millioja van.

A butor mosogato alatti beépitett fix. Csak lerohadt az ajtaja.

2023. szept. 14. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!