Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok furcsát álmodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok furcsát álmodni, mennyire befogasolja ez a másnapot?

Figyelt kérdés

Mindenki véleményére kíváncsi lennék.

én peldaul ma olyasmit álmodtam hogy a barátaim , barátnőm egyfajta elvárasainak vagyok kitéve és azt való életben véghez kell vigyem , elég furcsa volt mintha céloztak volna arra hogy lényegesen meg kell hogy változzak és nagyon nem jó ahogy most alakulnak a dolgok .....


2010. okt. 17. 13:12
 1/4 Cirmos kandúr ***** válasza:
én ritkán álmodok, de akkor is olyan csajról aki nagyon megtetszett előző nap, azt utána egész nap rágondolok:)
2010. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan lányról álmodok aki tetszik, vagy régebben tetszett az mindig felkavar és egésznap azon jár az eszem. De másnapra már lenyugszom.

21f

2010. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy lány, aki mindig is tetszett nekem, olyan kis aranyos volt és szép, az őzike szemei tele vannak élettel- nagyon szép lány, a legszebb, akit ismerek. Sok srác próbálkozik nála, de rendre visszautasítja őket komoly kapcsolata még nem volt. Szóval általános iskola 8. osztálya óta mindig megnéztem őt(most 4-es vagyok) Én ballagtam, ő pedig rá egy évvel jött abba a suliba, ahol én vagyok(más város, én kolis, ő bejárós). Aztán nyáron nyaralás közben tudatosult bennem, hogy nem szeretem a barátnőmet, akivel 5 hónapja voltam együtt, nem is hiányzott, és nem akartam tovább húzni az agyát, azzal a tervvel mentem haza, hogy akkor szakítok vele- ami később így is lett, bár 2 héttel a tervezett időpont után. Szóval még mielőtt szakíthattam volna vele, jött ez az álom, nagyon nem is emlékszem az álom lényegére, csak arra, hogy amikor felkeltem, csak a lány járt az eszemben. Gondoltam magamban, ez nálam amúgy is alap dolog, amikor magányos vagyok(hiába volt barátnőm, az voltam), nagyon vágyom egy komoly barátnőre, szóval azt hittem, hogy max egy hét és elmúlik, mint ahogy lenni szokott. De egyszerűen nem! Amikor meglátom, elkezd szaporábban verni a szívem, és gyakorlatilag rá sem merek nézni, annyira összezavarodom. A pláne az az egészben, hogy összesen kb 5 mondatot váltottam vele egész életemben... És most itt állok, hogy tervet készítsek, hogyan hódíthassam meg. Szóval belezúgtam, de valami nagyon durván.


A kérdésedre gondolom megkaptad a választ, szóval ez az álom 5 hónapja befolyásol.:) De remélem megvalósul az, hogy összejöjjek vele.

18/F

2010. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ty , és sokk sikert
2010. okt. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!