Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni a megítélésemen, a velem kapcsolatos első benyomáson?

Figyelt kérdés

Próbálom tömören összefoglalni. 20 éves vagyok. Mindig is a nálam idősebb férfiak tetszettek, de valahogy soha nem sikerül jutnom velük semmire. A korombeliek néha ugyan kicsit félszegen, de kezdeményeznek nálam, az a korosztály aki érdekelne viszont nem. Vannak idősebb pasik, akik mint férfi nem érdekelnek, velük jóban vagyok, haveri szinten elvagyunk szóval nem az a baj, hogy nem találom meg a nálam idősebbekkel a közös hangot.

Nemrég bekerültem egy új társaságba, ahol összebarátkoztam egy lánnyal. Dumáltunk pasikról is és szóba került a problémám. Szerinte az a gond, hogy egyrészt fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok. Ezt tapasztaltam többször is, tényleg simán betippeltek már 16 és 18 között bárminek de külsőre 20-nak soha, mondjuk főként azért is, mert vékony vagyok és alacsony, szóval olyan kis fiatal, pici, törékenynek nézek ki elsőre. Ezen nemigen tudok változtatni. A másik dolog amit mondott, hogy mindig mosolygok, vigyorgok, elhülyéskedek mindenkivel, viccelődök, csipkelődök, szóval elsőre neki is úgy tűnt mintha komolytalan lennék, de aztán rájött pár perc beszélgetés után, hogy normális, felelősségteljes gondolkodásom van a világról. De ezen hogy változtassak? Igazat kell, hogy adjak neki. Alapvetően mosolygós vagyok, mindenkivel kedves, szeretek segíteni az embereknek, beszélgetni és tényleg mindig vigyorgok. Szóval ha rossz kedvem van én akkor is igyekszem vigyorogni, poénkodni, ezzel is elterelem a gondjaimról a figyelmemet. Az a kínjában is vigyorgós típus vagyok. Ha én sírok akkor ott már tényleg nagy gáz van. Közben szeretnék komoly kapcsolatot, szeretnék valakit akihez tartozhatok, akit szerethetek és aki szeret. Nem 1-2 hétre, hónapra, hanem hosszú távra. Nem azt mondom, hogy férjet keresek, mert ez így azért még nem igaz, egyetemista vagyok először szeretném megszerezni a diplomámat addig nem ugornék bele semmibe. De mindenképpen olyan férfit keresek akihez talán ha nem is most, de 1-2 év múlva akár hozzá is mennék. Nem pasit keresek, hanem társat, igazi társat. De hogy sugallhatnám azt kifelé, hogy érett, komoly és felelősségteljes vagyok. Mert persze ha valaki leül velem beszélgetni rájön gyorsan, de ha elsőre elkönyvel "kis éretlen kamaszlánynak" akkor ott már meghalt a dolog.


2011. szept. 24. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Szétkent a kezein még egy kis tusfürdőt. Ekkor mellettem állt, a bal oldalammal szemben. Bal kezével megragadta a péniszem végét, finoman megszorította azt, és így a kezét nagyon lassan lehúzta egészen a tövéig, majd vissza. Rászorított még egy kicsit és ezt a mozdulatot ismételgette nagyon lassan, közben finoman a csuklójával is hozzáadott a mozdulathoz, így fokozva annak hatását. Jobb kezével megérintette a fenekemet. Lágy mozdulatokkal elkezdte minél alaposabban beszappanozni azt. Itt nem tért egyből a lényegre. Fokozatosan simogatta egyre beljebb haladva. Én már pattanásig feszültem. Annyira vágytam már arra, hogy ujjával simogassa, masszírozza az ánuszomat, hogy magam is meglepődtem...
2011. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fantasztikus. Ettől most meg kellett volna világosodnom?
2011. szept. 24. 01:01
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Elmondok egy nyílt titkot.


Az idősebb férfiaknak a fiatal lányok csak szexre kellenek. Komolyat tőled nem akarnak 20 évesen a 30-35 éves férfiak.


Konklúzió, mivel nem vonzódnak hozzád annyira ezek a férfiak, valószínűleg nem nézel ki elég jól. Inkább keress a te korosztályodban.

2011. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért csak az idősebbek tetszenek? Miért a kortól teszed függővé? Azt el sem tudod képzelni, hogy a huszonévesek között is van felelősségteljesen és normálisan gondolkodó értelmes fiú/férfi? 22F
2011. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:

a gondolkodásod is elég gyerekes, szóval nemcsak az első benyomás. ezt mutatja az is, hogy kor szerint keresgélsz. az én férjem is 15 évvel idősebb nálam, de előtte akikkel jártam azok úgymond korban hozzám illők voltak. vele amikor összejöttem, akkor nem azt néztem hány éves. ha 25 lett volna, akkor is összejövünk :D


szóval ne kategorizálj eszerint.


29/N

2011. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem kategorizálok. Most jól nekem esett mindenki, persze lehet én vagyok a hibás, mert nem részleteztem. Nem előre eldöntöttem, hogy csak x korú férfival kezdek, alatta nem. Ez nem döntés, csak levontam a következtetést, az alapján, amit eddig tapasztaltam. Én nyitott lennék a saját korosztályom felé is, de valahogy ne fognak meg. Megnézem ugyanúgy a korombeli fiúkat is, csak az idősebb férfiakat. De valahogy nem látom bennük a társjelöltet. Akad néha 1-2 aki tetszik, de ha elkezdünk ismerkedni rövid úton rájövök, hogy én nem azt keresem amit ők nyújtani tudnak. És most nem az anyagi hátterükről beszélek. Szóval ez nálam nem olyan dolog, hogy eldöntöttem hogy mondjuk 30 alatt nem állok szóba senkivel úgy. Ez csak van és kész. Nekem is egyszerűbb lenne a saját korosztályomhoz vonzódnom, de egyszerűen nem megy. Ezzel nem tudok mit kezdeni. Aki szerint ez gyerekes, hát akkor gyerekes vagyok. De ez olyan, mint hogy valaki nem szereti a sima csokit csak a mogyorósat. Azt se lehet se megmagyarázni, se tenni ellene.


Aki azt írta, hogy csak szexre kellenek a fiatalabb lányok az idősebb pasiknak. Olyan is van, ahogy rengeteg olyan pasi is, aki kihasználja a vele azonos korú barátnőjét. Ez nem kor, hanem ember függő, és kell hozzá egy olyan lány is aki hagyja magát kihasználni.

A kérdésemre viszont még mindig nem igazán kaptam választ.

2011. szept. 27. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem neked önbizalomhiányod is van. Azért mert te úgy tapasztaltad, nem biztos, hogy úgy is van. Én ismerek magamon kívül is nem egy értelmes és felelősségteljes fiút... Nem a buli az életünk, nem használjuk ki a csajokat stb. És az a vicc az egészben, hogy külsőleg is jól nézünk ki:D Ha elhiszed, ha nem.

Szóval nem kell itt ez a csak az idősebb férfiak duma...

De, ha te így látod, akkor próbálkozz az idősebbeknél. Arról meg mi nem tehetünk, hogy te nem kellesz nekik. Erre nem tudunk megoldást adni neked. 22F

2011. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!