Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek előfordul ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordul ez az érzés?

Figyelt kérdés

Néha, amikor a párom közelében vagyok, mellette fekszem, beugrik valahonnan az agyam legmélyéről, hogy ki is ez az ember, hogyhogy együtt vagyunk. Furcsán hangzik és furcsa, rossz érzés is, de ilyenkor beugrik az agyamba, hogy hogyhogy épp emellett az ember mellett vagyok, milyen döntés vezetett ide az életemben, kicsit diszforikus az egész, és próbálom elhessegetni a gondolatot, és örülni a pillanatnak, megerősíteni magamban, hogy a mellettem lévő nem idegen.


Semmi bajom a párommal, szeretjük egymást, megbízható, együtt tervezzük a jövőt. Az egyetlen korábbi kapcsolatomban szintén voltak ilyen érzéseim. Olyan, mintha elgondolkodna az agyam hirtelen azon, hogy aki egyszer idegen/távoli ismerős volt, hogyhogy most a hozzám legközelebb álló személy.


Nyugtassatok meg, hogy más is érez néha ilyet? :'D



2023. szept. 17. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki értékeli magában a másikat gyakorta.
2023. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint en nem magamon szoktam agyalni hanem a másikon.

Vajon meddig marad velem meg ilyenek.

2023. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is szokott ilyen lenni. Esküszöm meg se tudtam volna fogalmazni ezt az érzést, azt hittem csak én vagyok ezzel így, de tök jó, hogy nem :D

Néha belém is “belém hasít”, hogy basszus milyen durva, hogy már 7 éve együtt vagyunk, hogyan kerültünk egymás mellé, miért pont ő, mi lett volna ha másképp alakul az élet, mi lett volna, ha akkor aznap nem megyek el abba a bizonyos buliba, ahol végül összejöttünk stb. De ezekre egyáltalán nem negatív értelemben gondolok, inkább csak ilyen nosztalgia féleség.

2023. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez az együvé tartozás vágya miatt van. Nálam sosem fordul elő, mert nem tekintek így a páromra.
2023. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mar wgyutt vagytok 1 honapja onnan mar nem idegen..evek utan mar elettars.
2023. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem még nemvolt ilyen. Max olyan hogy elcsodálkozom hogy amùgy egy tök idegen ő (akkor is ha nyilván nem) és mégis együtt élünk :D tök vicci
2023. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Számomra olyan természetes, hogy a férjem a párom, mint amilyen természetes, hogy levegőt vesz az ember.
2023. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
A mostani feleségemmel 24 éve imádjuk egymást. Néha elgondolkodom, milyen nüansznyi véletlenen múlt,hogy találkoztunk, és hány, meg hány felejthető kaland vezetett oda, hogy olyan emberré váltam, aki tökéletesen belesimul az ő öntőformájába. Ilyenkor elönt a hála érzése, aztán meg hülyén érzem magam, hiszen miután felső hatalmakban nem hiszek, nincs kinek hálát adnom.
2023. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!