Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki kapcsolata egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki kapcsolata egy idő után unalmassá válik?

Figyelt kérdés

Eleinte a barátommal minden sokkal izgalmasabb volt, most már nem.

Úgy érzem, hogy unom, hiába csak 1 héten 1-2 napot töltünk együtt, és ez így van 2 és fél éve. Nem érdekli semmi egy filmet sem lehet vele megnézni, se egy játékot játszani, se semmi. Bármilyen filmet mutatok is neki szerinte egyik se jó. Sokszor csak azt érzem hogy a szexről szól a kapcsolatunk. Hozzám szokott bújni, meg ilyesmi, de sokszor csak a telefont nyomkodja mellettem.

De igazából ha megyünk valahova is, azt is unom mellette, mert egyszerűen azt látom, hogy azt sem élvezi. Neki nincs igénye nyaralásra, és strandolásra sem nyáron. Csak a horgászat érdekli.

Nem tudom mi lesz, ha együtt élünk, de már most unom.

Igazából így nem egy rossz ember, de nem tudom, hogy így unom-e érdemes lenne-e együtt maradni. A családom szerint egy idő után minden kapcsolat unalmassá válik, és én is látom, hogy a szüleim már unják egymást több évnyi házasság után.


2023. szept. 17. 13:02
 1/10 Kitana. ***** válasza:
Nem, ezért szoktak az emberek jó esetben olyat választani, akivel van pár közös kapcsolódási pont. Engem a közös filmezés meg ilyenek annyira nem izgat, én itthon szeretek külön ellenni, de pl beszélgetős témáink mindig voltak közösek az exekkel, szóval ha nem is kifejezetten közösen csináltunk itthon valamit, beszélgetni, nevetni mindig tudtunk együtt. Az eljárós programokban viszont szeretem, ha stimmelnek az elképzeléseink.
2023. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő ember mellett vagy. Nekünk több évtized után is nagyrészt közös az érdeklődésünk, ízlésünk. Az természetes, hogy az ember szeret magában elvonulni a párja mellett is. De az alapoknak passzolniuk kell.
2023. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Minek írod ki állandóan? Ettől nem lesz jobb. Szakíts és kész.
2023. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Én 18 F éves vagyok.

Három éve vagyok együtt a párommal.

Ahogy telik az idő azt vettem észre,hogy inkább egyre izgalmasabb a párkapcsolatunk, folyamatosan kitűzünk célokat amiket együtt érünk el.


Amikor elkezdtem le tenni az M kategóriás jogsit,akkor kezdtem el járni a barátnőmmel és annyi mindenben segített,segített felkészülni az elsősegelyre a kresszre nagyon segítőkész volt,akkor nagyon megérintett hogy ez a lány kell nekem.


Nemrég letettem B jogsit

( szüleim fizették)


A barátnőm is el akarta kezdeni csak neki a szülei akkor nem tudták állni, már egy jogsi is igazából közel félmillió.

Úgyhogy mondtam a barátnőmnek hogy a felét én állom, úgyhogy suli mellett elmentünk a mekibe dolgozni,hogy meglegyen a barátnőmnek is a jogsija.


És most én segítek felkészülni neki kresszből,elsősegélyből,rajtam gyakorolja a stabil oldalfekvést,kötözéseket, már az autóban is mutogattam neki a pedálokat mi mire való.


Én ezt vettem észre,hogy így kerültünk még közelebb egymáshoz hogy vannak olyan célok az életben amit közösen akarunk elérni,és segítjük a másikat amiben tudjuk.

2023. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

#4 aztakrv de szerencsések vagytok!

Nagyon ritka manapság és irigylésre méltó :D

Sokáiiig!

2023. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5# köszönjük

Sok ilyen van

Iden tanévben fogunk érettségizni különben,tanulásban is egymást segítjük,nekem jobban megy a töri angol, abban tudok neki segíteni.

Neki pedig a matek megy könnyen,abban én például nagyon gyenge vagyok,de abban ő segít nekem és így felhúzzuk, kiegészítjük egymást.

2023. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
51%

Wooww,dejó ezt hallani.


Nem tudom a én a körülöttem lévőknél nem ezt látom,simán találkoznak,programokat csinálnak stbstb ami egy idő után megunnak és szakítanak.Hány nagy szerelmes ismerősöm volt az első 1-1,5 évig megszünt körülöttük a világ aztán egymásra untak,gondolom semmi újdonság nem volt és vége.

2023. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
#7 ne egy tini kapcsolatból indulj ki, a tinik még nem sérültek, tudnak igazán és odaadóan szeretni. Nekem is ilyen ideális volt az első kapcsolatom. A felnőtt párkapcsolatok már nem ilyenek, mert mindenki sérült, óvatos, és inkább a sajàt érdekeit nézi.
2023. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában igen. De a felek működésén, hozzáállásán is múlik.
2023. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én úgy láttam sokan félrevezetik egymást már ismerkedéskor is, és az is tud hasonló problémákat okozni. Nem mondom hogy nálatok ez volt, de ismertem sok hasonló esetet. Ahol megfelelésből vagy játszmából az egyik, vagy mindkét fél előadta a másiknak azt a személyt, akiről tudta hogy a másik azt akarja látni. Aztán ezek a kapcsolatok végül mindig véget értek, részben pontosan ezért is. Mert nem voltak meg a közös és őszinte kapcsolódási pontok. Még az értékrendjük is gyakran tűz és víz volt, csak korábban pl elhallgatták egymás elől szándékosan, meg ilyenek.

Nem mindenhol van ez, de sok mai kapcsolatban szerintem pontosan ez öli meg végül az egészet.

2023. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!