Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyáltalán nincs kedvem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Egyáltalán nincs kedvem a párommal szeretkezni. Unalmassá vált a kapcsolatunk? 20/l 35/f

Figyelt kérdés
Egy éve élünk együtt,és legtöbbször én voltam a kezdeményező. A sze*et kívánom, és őt is, csak mikor helyzetbe kerülünk, mindig kényelmetlenül érzem magam. Ilyenkor inkább mondom neki, hogy álljunk meg. Ez így megy lassan egy hónapja... Nem tesz semmit. Szeretném, ha kényeztetne, vagy segítene ellazulni, ahelyett, hogy mindig csak várja, hogy szeretkezzek vele.

2017. márc. 18. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem elég érzelgős a pasas,még mindig nem ismeri a nőket(?).

Nem is tudom sírjak?Nevessek?

2017. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Aki ennyivel idősebb pasival kezd az számoljon azzal, hogy neki már nem kifejezetten olyan magas a libidója mint egy fiatalabb pasinak... 26/F
2017. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"csak mikor helyzetbe kerülünk, mindig kényelmetlenül érzem magam. Ilyenkor inkább mondom neki, hogy álljunk meg."

Ez pontosan mit takar? Először kívánod, aztán meg nem? Vagy nincs előjáték? Vagy mi?

2017. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
leírtad, hogy mi a baj és a megoldás is kézenfekvő. mondd el neki, hogy mire van szükséged és ha nem tökfej, akkor hamarosan rendbe jönnek a dolgok:)
2017. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nincs előjáték, vagy csak nagyon ritkán. Igen, vágyom rá, aztán mikor a közelembe kerül, akkor már nem érzem semmit. Dühös vagyok magamra, amiért nem megy.
2017. márc. 18. 17:58
 6/16 A kérdező kommentje:
*nem érzek
2017. márc. 18. 17:58
 7/16 anonim ***** válasza:
És soha nem is volt előjáték vagy ez mostanában változott?
2017. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még a kapcsolatunk elején voltak gyertyák, zene, vagy kedves dolgokat súgott a fülembe, mindig fel tudott izgatni annyira, hogy alig vártam már a sze*et.
2017. márc. 18. 18:04
 9/16 anonim ***** válasza:

35 éves? Az nem idős. Ha nem beteg, naponta - kétnaponta kivánja a szexet. Lehet, hogy halvérű? Vagy csak nincs szexuális kultúrája? Nem tudja, hogyan kell bánni a nőkkel az ágyban? Neki nincsenek igényei? Csak a misszionárius, és semmi extra?

Ha ez mindig így volt, akkor - nem is tudom. Ha az utóbbi időben, akkor ki kéne faggatni, mi a baj.

Egy év után már nagyon nehéz lesz. Talán olvasson erotikus irodalmat, nézzen filmeket. Ha jól gondolom, nem beszéltek a problémáról. Elég baj. Pozitív példamutatás? Értem, hogy ha nem volt bevezetve, akkor nehéz hozzákezdeni.

Talán még egy szexuálpszichológust be lehetne vetni.

2017. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tapasztalat, hogy rögtön kell mondani a férfiaknak, ha valami nem jó és addig nem szabad hagyni a szexet, amíg nem változtatnak azon a bizonyos dolgon. (ami nálatok az előjáték hiánya.) Később hiába kéred/mondod, tudja, hogy "nem kell" változtatnia, mert úgyis megy az változás nélkül is. :(

L22

2017. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!