Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után letöröltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után letöröltétek facebookrol/instagramrol a közös (szerelmes) képeket?

Figyelt kérdés
Csak nekem fura ha valakinél még hónapokkal a szakítás után is fent vannak? Pláne ha az illetőnek már új kapcsolata van azóta.
2023. szept. 17. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet lepontozni, de exeknek semmi keresnivalója közös képeken. Én mindegyiket töröltem.
2023. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Eleve fel sem rakok ilyeneket.
2023. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
alapból nem pakolunk ki ilyen képeket.
2023. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szarik rá frissíteni az oldalt.

Vagy nem fontos neki (még) annyira a jelenlegi kapcsolata.

Vagy nem akarja feltenni az újat mert fél a szakítástól/kudarctól.

Vagy reménykedik benne hogy a régi még visszatér.

Vagy nem reménykedik benne, de az érzelmek még ottmaradtak.

Szóval nincs túl rajta valószínű.

2023. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Múltkor néztem egy szimpi de celeb párt. Nem full napi szintű de tvs az egyik modell a másik. A csaj instagram képei van vagy 5000, végignéztem és nála teljesen kint vannak az ex képei. De az is látszik hogy a szakítás után elgyaszolta és lassan lett kész új kapcsolatra és utána jött a mostani.


Nem tűnt nekem ez így vállalhatatlan dolognak.

2023. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen persze hogy töröltem, legmegalázóbb dolog a világon, amikor már új párom van, de a régivel pózolok a közösségi médián. Vagyis a páromnak megalázó. Én amúgy telefonomban vagy gépemen se hagytam közös képet.


Exem nem volt hajlandó leszedni az exével a képeket Facebookról a kiemelt képek között, mert azzal "kitörli a múltat". Amikor szakítottam vele, akkor annak érdekében, hogy maradjak, törölte. Majd még kicsit maradtam és kiderült, hogy az első naptól kezdve csal vele, hiszen még mindig szereti, és a csaj legalább dugni hajlandó vele, ha már visszafogadni nem.

2023. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi keresnivalója nincs ilyen képeknek, minek? A múltat nem egy kép fogja visszaadni, az bennünk van, ez süket duma. Milyen poén az, hogy összejövök valakivel és ott tetszeleg facen a csajom a volt pasijával...., azonnal kidobandusz.
2023. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek fent közös képeink, így nem kell majd levenni.
2023. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!