Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem ciki egy héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem ciki egy héten többször bemenni egy bugyiboltba ahol férfi az eladó?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy azt higgye, hogy miatta járok oda.

Ki mire gondolna, ha meglátná a boltban többször is ugyanazt a nőt? Ebben a faluban ahol élünk ráadásul nagyon prűdek az emberek. Nem akarom, hogy pletykáljanak rólunk.



2023. szept. 18. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

1.Azt sem tudtam, hogy létezik olyan, hogy bugyibolt.

2.Pláne nem gondoltam volna, hogy egy faluban bugyibolt van, mikor sok faluban már élelmiszerbolt se nagyon van.

3.El nem tudnám képzelni, hogy férfi létemre egy bugyiboltban legyek eladó.

4.Ha nő lennék el nem tudnám képzelni, hogy egy férfitől vegyem meg a bugyijaimat.

2023. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, fehérneműbolt féle táskákat, öveket, zoknit, papucsot kiegészítőket is árulnak.
2023. szept. 18. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit túlaggódod ezt a dolgot, bár tény, hogy én budapesti vagyok, és ha valaki megfigyelne engem, hogy én hányszor melyik üzletbe megyek be, akkor valszeg feljelenteném az illetőt zaklatásért. Szóval lehet nálatok valaki büntetlenül stalkolhat és követhet téged a nyílt utcán, de ez elég durva szerintem még falun is. A boltba meg vásárolni járnak az emberek, és teljesen normális, hogy akár többször is bemész. Gondolom téged se érdekel, ha a szomszéd asszony már kétszer ment be aznap az abc-be tejfölért.
2023. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért mész többször?
2023. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nagyon szeretem a fehérneműket, sokat is szoktam venni. Olyan helyen is vásárolok ahol férfi az eladó. Sose értettek még félre.
2023. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Prostinak gondolnalak..
2023. szept. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4. Mert nem vagyok biztos melyiket vegyem, otthon átgondolom és másnap bemegyek újra. Persze nem minden nap járok, de úgy kb. egy heten 2x.
2023. szept. 19. 06:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy héten kétszer az teljesen normális. Vagy neked van üldözési mániád, vagy tényleg egy fura közösségben élsz, ahol mindenki főállásban mobil térfigyelő kameraként dolgozik.
2023. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!