Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szerettek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szerettek ebben a kategóriában más felnőtt emberekkel vitatkozni?

Figyelt kérdés
Végig néztem itt a héten jó pár vitát, érdekesek voltak. De ez nektek is jó élmény hogy vitázhattok másokkal, nem? És hogy megpróbáljátok legyőzni őket. Vagy ha nem maga a vitatkozás élvezete, akkor mi nektek a motivációtok ilyenkor?

2023. szept. 18. 22:13
 1/10 Kitana. ***** válasza:
76%

Nem vitázom gyakran szerintem, inkább akkor, ha valami tök új téma van, de a legtöbb itteni vita tök ugyanaz, ami már évekkel ezelőtt is ment, ezekbe ritkán szállok be, a motiváció meg általában annyi, hogy épp nincs jobb dolgom és nincs más érdekes kérdés.

De egyébként mindenki szereti szerintem kifejteni a véleményét adott témákban, különben nem járkálnánk ide.

2023. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ha nem maga a vitatkozás élvezete, akkor mi nektek a motivációtok ilyenkor?"


Hogy nem akarok olyan világban élni, ahol a nemi erőszak a norma. Például.

2023. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem sikerült még vitába bonyolódnom ebben a kategóriában (sem.)

Egyszerűen nem tudnak felhúzni az emberek így ismeretlenül, aki pedig tényleg arra hajt és folyamatosan kötekszik, azt inkább csak sajnálni tudom.

2023. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem személy szerint mindig az a motivációm, hogy ha egy adott hozzászólásban, vagy éppen magában a kérdésben ordító önellentmondásokat látok, akkor arra rávilágítsak. Nem több, nem kevesebb. Az esetek többségében amúgy eredménytelenül, de azért nem adom fel.
2023. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyozok f
2023. szept. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretek vitatkozni. (Érveket ütközteteni, látásmódokat megismerni, nem k.rvaanyázni)
2023. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#2 Még a nemi erőszak lenne a norma? 😮 Én azt hittem ezt már meghaladtuk itt az országban. Vagy te hol látsz ilyet egész pontosan? Nem vitatkozni akarok, csak kíváncsivá tettél.


#3 Hát akkor jó neked 😄 Ritka nyugodt és türelmes ember lehetsz. Ám a kötekedőket én se bírom, akik nem tudják elengedni, és csak azért is igazuk kell legyen.


#6 Igen, ez lenne a lényeg. Szidalmazás mentesen és okosan.

2023. szept. 19. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Bár nem a #2 vagyok, de szerintemaz incelek "nők újraelosztása" ötleteire gondol, amibe beleköt, feltételezem, mivel ez nemi erőszakon alapul, amit normalizál.
2023. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja vagy úgy. Ismerem őket, de nem hittem hogy rájuk gondoltok. Azok olyan lehetetlen fantazmagóriák, hogy sose lesz belőlük valóság 😁
2023. szept. 19. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Vitákban Win Win szituációk felé kell evezni.

Másikat nem legyőzni szeretném hanem megérteni és tanulni tőle vagy közös megegyezésre jutni vele, anélkül hogy tüskék maradjanak.

36F

2023. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!