Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar ez engem ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez engem ennyire?

Figyelt kérdés

Üdv. Szakítottunk a párommal 3 hónapja. Eközben ő beleugrott egy kapcsolatba búfelejtőnek amit egyébként megbánt és nagyon hamar végett vetett neki.


Mindketten érezzük, hogy a mi kapcsolatunkba több is lehetne sokkal, csak voltak egyénileg megoldandó problémáink, ezt nem részletezném mert nagyon hosszú lenne.


Elkezdtünk nagyon óvatosan egymás felé közeledni, és megbeszéltük, hogy idővel találkozhatunk újra, és ismerkedhetünk, még ha ez kicsit furán hangzik is. Tényleg nagyon óvatos a dolog, megadjuk a teret egymásnak.


Viszont ha belegondolok, hogy szexelt azzal a pasassal, és elképzelem ahogy élvezi, valahogy rosszul leszek ettől a gondolattól, egy másik felem viszont tudja, ezzel nem kéne foglalkozzak. Tudnátok erre valamit mondani, ami kizökkent, mert nem szeretném, ha ez az apróság gördítene akadályt elém. Köszönöm.


2023. szept. 19. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Gondolj arra, hogy az illető tényleg csak búfelejtő volt ezek szerint. Ha fontos a lány, akkor a ne a múltbéli cselekedeteire koncentrálj, hiszen ha jól értem, tiszta lapok indultok neki az egésznek.
2023. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lappal*
2023. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Értelem. Érett, felnőtt gondolkodás.
2023. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Szakítottak, nem voltatok együtt, így semmi közöd hozzá. Vagy el tudod fogadni a tudatot, vagy nem. Nekem nem szimpi, mikor ilyen helyzetben az olvasható ki a kérdésből, hogy kb. a másik magyarázkodjon, megbánást tanúsítson, akármi. A korábbi partnerek, szexek miatt is érezze rosszul magát?
2023. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ha elolvastad a kérdésem, akkor tudhatnád, hogy magamban keresem a hibát. Nem várok arra, hogy ő esedezzen, amit egyébként megtett. Lehet én fogok fel valamot rosszul, ebbem kértem segítséget. Ne haragudj, ha nem sikerült ennél jobbam érthetően fogalmaznom. Igen, tiszta lapot szeretnénk.
2023. szept. 19. 15:09
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Olvastam eredetileg is, értem, de sokat nem tudunk tenni… Sulykold azt magadba, hogy nem voltatok együtt, most viszont újra próbálkoztok.
2023. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy te még a szakításkor is szeretted,azért ütött

meg ez a dolog ennyire..

És elég hülyeséget csinált,de ezt nem róhatod fel neki,lehet

pont ő is azért tette,mert még mindig téged szeretett.

Vagy az egód a nagyobb vagy az iránta érzett szerelem,

neked kell tudni a választ.

2023. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem is róttam fel neki, nem beszélek vele erről. Hagytam, hogy elmondja és kész. Hozzátette, úgy érezte, hogy megcsal engem. Szeretet az van, erről beszéltünk is. Egyébként, ti ismertek ilyen párt, akik új alapokkal ismét kapcsolatba kezdtek, és jó vége lett? Ezzel nagyon óvatosan bánok.
2023. szept. 19. 15:26
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

Most komolyan,te szereted,ő is téged,miért idegen emberektől várod

a megerősítést????

Persze hogy vannak olyan párok akiknek ez sikerült,másoknak meg nem,

de ez rátok nézve semmit se jelent az ég adta világon.

Minden megcsalás túl léphető,ha elég erős a szerelem a két fél

közt.Engem is meg csalt a férjem,15 év után,nem volt könnyű,de

pont amiatt sikerült tovább lépnünk,mert tudjuk hogy mindkettőnknek a másik az igazi..Azóta eltelt 10 év,minden oké.

2023. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem kéne azok után és nem egó miatt írom, hanem mert hogyha tényleg szeretne, akkor nem mászna mással ágyba és nem használná ki őt bufelejtonek. Az ilyen emberek nem tudnak megbirkózni a rosszal, a fájdalommal és mindig keresik a könnyebb utat, hogy kimasszanak belőle, vagyis feltételezhető sajnos, hogy újra máshol keress vigaszt ha beáll a krach, egyszerűen nem megbízható személy így én egyáltalán nem adnék neki ismét esélyt. Meglátod nem fogsz tudni túllépni az egész sztorin, mindig benned lesz, hogy míg te bánkódtál ő mással fetrenget...
2023. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!