Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy fiúval akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy fiúval akiről tudom,hogy hamar végez az ágyban. Baj van velem ha ez engem egyáltalan nem zavar? Még nem feküdtünk le.

Figyelt kérdés

Regen volt egy baratnom, akinek egy kozeli baratnoje ezzel a fiuval volt egyutt, akivel en most ismerkedek. Mondta az a baratnom, hogy ez a fiu nagyon hamar vegez az agyban, es hogy milyen rossz annak a lanynak. Meg hogy meg sem erzi hogy a fiu benne van. En akkor nem ismertem ezt a fiut, de tudtam hogy rola van szo.

Most meg vele kezdtem el ismerkedni, de ez a dolog engem egyaltalan nem zavar.

Nekem nem a szex szamit elsosorban, hanem a jelenlete, es o. Es egyebkent en nem szoktam ilyen privat dolgokrol beszelni, en csak vegig hallgattam amit a baratnom mondott nekem..

Baj van velem amiert nem zavar engem ez? Vagy lehet hogy kesobb fog? Egyebkent nem vagyok gyakorlott az agyban. 24l. A fiu is ennyi.

Ti ismerkednetek igy?

En ugy vagyok ezzel, hogy lehet hogy nem is igaz, es nekem tenyleg nem szamit a szex. De az is igaz, hogy nekem jo szexben nem volt reszem


2023. máj. 7. 21:29
A kérdező szavazást indított:
A kesobbiekben zavarni fog
Nincs ezzel semmi baj
28 szavazat
1 2
 1/16 Kitana. ***** válasza:
100%
Zavarni fog fixen, legkésőbb akkor, amikor már jó ideje együtt vagytok, ha szar a szex, nem fogod egyáltalán akarni, de nem biztos, hogy veled is ez lenne a helyzet, lehet azóta javult az ágyban a srác. Ilyen sok évvel ezelőtti pletykára nem alapoznék.
2023. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De akkor is zavarna vajon, ha nekem tenyleg nem letelemem a szex?
2023. máj. 7. 21:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán nem.
2023. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem hinnék a pletykáknak.


2. Ha mégis igaz, véget vetek a dolognak, nem kínlódnék ilyennel mert nekem fontos a szex.


3. Ha aszexuális lennék azt valahogy úgy képzelném el a saját esetemben hogy nem szexelek. Az teljesen kizárt lenne hogy egy rajtam történő 1 perces lihegésre és ürítkezésre odadobnám a testem.

2023. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tenyleg azert nem tudom mert nekem nem volt még kapcsolatom, soha nem volt normalis szeretkezesben reszem, szoval nem tudom milyen ez
2023. máj. 7. 21:42
 6/16 Kitana. ***** válasza:
100%
#2 Neked nem, de neki (valószínűleg) igen. Lásd négyes válaszoló harmadik pontja, ha nem érdekel a szex, az nem azt jelenti, hogy a szar szexszel azért elvagy. 10-ből 8-szor elutasítanád előbb-utóbb, azt meg ő unná meg.
2023. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lételemed a szex, akkor leheg még jobban is fog zavarni, mert nagy eséllyel még csak fel sem izgulnál rá. Szellemileg ép ember nem élvezi, ha a szó szoros értelmében használják a testét.
2023. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6. Azert irtam h nem erdekel a szex, hogy emiatt nem fogom vele megszakitani az ismerkedest. De kivanom, es biztosan nem utasitanam el ot ha mar egyutt lennenk.
2023. máj. 7. 21:50
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem érdekelnének a pletykák, hanem kipróbálnám én magam, hogy milyen.

A párommal van, hogy mindennel együtt 10 perc egy együttlét, de én ez alatt 2x elélvezek. 30-40 percnél ritkán hosszabb, és ha hosszabb ennél, az semmi jót nem jelent (általában nem akar összejönni valamelyikünk orgazmusa). Szóval amondó vagyok, hogy nem az aktus hossza, hanem a minősége számít.

Az meg pláne nem jelent semmit, hogy egy másik nő mit érez belőle.

2023. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Lehet most nem a szex szamit , de ha kapcsolatba kerulnetek elkezdene zavarni egy ido utan.
2023. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!