Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az alábbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbiak alapján tényleg bejövök a munkatársamnak?

Figyelt kérdés

Ő 40 éves férfi, én 31 éves nő. Másfél éve dolgozunk egy helyen és hamar összebarátkoztunk. Nekem van barátom, bár a szakítás szélén állok de mindig adok egy utolsó esélyt neki, hátha megváltozik valami.

Egy másik ott dolgozó személy mondta nekem, hogy szerinte az illető "belém van esve". Kicsit ledöbbentem és elmeséltem ezt a legjobb barátnőmnek, aki bólogatott, hogy már egy ideje neki is gyanús azok alapján amiket csak úgy mesélek neki róla.

Végiggondoltam az egészet, és már én is elbizonytalanodtam.

Mindig segít amiben csak tud, akár munkáról van szó, akár otthon van valami problémám, ő azonnal próbál intézkedni. Egyik este a biciklim gumija kilyukadt, toltam épp haza amikor felhívott csak úgy, kérdezte mit csinálok. Elmeséltem neki, erre csak azt kérdezte pontosan hol vagyok, majd kinyomott. Pár perc múlva megjelent, berakta a kocsiba a biciklimet és hazavitt, még le is cseszett, hogy miért küszködtem, miért nem szóltam.

Folyton adni akar, ajándékozni. Kis dolgok pl. vett egy kicsi szép rókás noteszt, mert tudja, hogy szeretem a rókás dolgokat és eszébe jutottam, vagy csak megemlítettem, hogy a biciklikosaram eltört, másnap hozott nekem egyet és fel is szerelte. A legkedvesebb meglepetése egy kismacska, mert tudta, hogy szerettem volna egyet és nekiálltam keresni. Ilyenkor mindig figyel és úgy látom nagyon boldog lesz ha örömet okoz. Ételekkel is meg szokott lepni, szóltam is neki, hogy ezzel álljon le mert nehéz így vigyázni az alakomra. Erre azt mondta, hogy szerinte tökéletesnek nézek ki, pont jó formáim vannak. Sokszor hozzámér, karomhoz, derekamhoz, hajamhoz, vagy csak megcsiklandoz. Néha megölel, hosszan. Rengeteget beszélgetünk mélyebb témákról is. Ő egy olyan személy az életemben, akihez bármikor bármivel fordulhatok, akár az éjszaka közepén is felhívhatom. Megbízhatok benne.

Ezek alapján azt gondoltam, hogy csak egy nagyon jó ember, de megmondom őszintén párszor elkapott egy furcsa érzés amikor rajtakaptam ahogy néz. Mindig elkapja a pillantását, de egyszer ugyanúgy nézett tovább mélyen a szemembe, a tekintete nagyon fogva tartott. De nem beszéltünk erről semmit. Munkahelyi bulin kicsit becsiccsentve leült és onnantól a szemét le sem vette rólam, nézte mosolyogva ahogy táncolok, nevetek, beszélgetek.

A barátomat nem kedveli. Nem akar beleszólni, de mindig finoman utal arra, hogy nem érdemli meg az újabb esélyt, amikor panaszkodom neki.

Szóval eddig elhessegettem a gondolatot is, de így, hogy ketten is utaltak rá, végképp nem tudom.

Szerintetek?



2023. szept. 21. 11:34
A kérdező szavazást indított:
Többet érez, mint barátság.
Ez csak pusztán barátság.
13 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy kicsit tulzasba viszi? Szerintem ezek reszben eleg creepy dolgok.
2023. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom tud a párod is ezekről a gesztusokról, segítségekről, hiszen te nem láttál bele többet csupán jófejséget. Szóval ő sem figyelmeztetett hogy ez a kedves kolléga amúgy meg akar dugni? Ha már magadtól másfél évig nem jöttél rá.. :DD
2023. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Szerintem ezt gyanús, hogy ez a troll írta ki, ezúttal női szemszögből.

2023. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, troll.
2023. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jézusom, semmi közöm ahhoz a kérdéshez. Azt én is olvastam, ott direkt akarta kilyukasztani a nő biciklijét, de itt semmi ilyenről nincs szó.

Mindig rossz voltam abban, hogy észrevegyem tetszek valakinek, most is elhessegettem először ezt, hogy biztos csak barátsága jeléül viselkedik így.

Kérlek segítsetek normális válaszokkal.

2023. szept. 21. 12:10
 6/14 anonim ***** válasza:

"de itt semmi ilyenről nincs szó"


Honnan tudod? Simán beleillik a képbe.

2023. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A páromnak hetelős munkája van, hétfőn indulnak és pénteken jönnek vissza. A maradék szabadidejében iszik, mire hazaérek már részeg. A haverjaival van vagy a kocsmában. Ebből sok veszekedés szokott lenni.

Tudja, hogy jóban vagyok a munkatársammal, annyit fűzött hozzá, hogy szerinte jó ember és örül, hogy amíg távol van a munka miatt addig van a közelemben egy megbízható ember. De ennél jobban nem érdekli úgy látom. Ő két évvel ezelőtt megcsalt, és maradt bennem emiatt egy kis fájdalom, illetve amikor távol van félek ettől is, hogy újra megtörténik.

2023. szept. 21. 12:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Válts partnert, vagy szakíts és egy ideig légy egyedül. Szerintem is nyomasztó amit lemuvel a figura.
2023. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6-os, akkor tele volt a biciklijárda kisebb letört faágakkal egy nagyobb szél után, próbáltam kikerülni de néhányon véletlenül átmentem. Mire visszaindultam a bevásárlás után, már éreztem, hogy nehezebb tekerni majd le is szálltam. Ő pedig gyakran felhív, semmi szokatlan nem volt ebben.
2023. szept. 21. 12:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Toxikusnak tűnik ez a munkahelyi férfi. Főleg, ha tudja, hogy amúgy van párod, meg akkor is, ha rossz a kapcsolat. Várja meg, míg döntesz és szakítasz.

Elég beteg, mérgező, hogy munkaidő alatt "megcsiklandoz" egy párkapcsolatban levő nőt. Nyomulós az ajándékozási rohamai is. Biztos, hogy menekülnék előle. Szakítanék a jelenlegi párommal, mert egy alkoholistánál azért normálisabb párkapcsolatot szeretnék, de ezzel a munkahelyi teperőgéppel se jönnék össze, nem hiszem, hogy jó végre lesz. Már most "soknak" tűnik.

2023. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!