Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a munkatársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a munkatársamba, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő (30 évesek) mindkettőjüknek van kapcsolata de mindkettőjüknek rossz a kapcsolat. Gyerek még nincsen egyik kapcsolatban sem.

Eleinte csak barátkoztunk mivel munkatársak vagyunk, aztán úgy adódótt egyre többet voltunk eggyütt beosztva és egyre közelebb kerültünk egymáshoz.

Egymás tudtára adtuk hogy tetszünk egymásnak, néha bókolgattunk egymásnak érezhetően izzott köztünk a levegő.

Mígnem egyszercsak elcsattant az első csók.

Azóta úgy érzem érzek iránta valamit (én vagyok a nő) és most tanacsotokat kérném hogy mit lépjek?



2023. jan. 20. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Házinyúlra nem lövünk!
2023. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Négy lehetőség van:

1. Szakítasz a pároddal

2. Távol tartod magad a kollégádtól

3. Leülsz beszélgetni a pároddal, elmondod neki, mi a szitu és kitaláltok valamit. Ha nyitott rá, akkor nyitott kapcsolat, ha nem, akkor szakítás. De a nyitott kapcsolat csak jól működő kapcsolatban működhet, úgyhogy 99%, hogy ennek így szakítás lesz a vége.

4. Folytatod, amit most csinálsz és undorító, hazug módon csalod tovább a párod.

Válassz.

2023. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
3-assal egyet értek, ezt le kell zárni. Mármint valamit lépni kell, ha tiszteled maga annyira szerintem legyél őszinte a pároddal ezzel kapcsolatban, és ha úgy lesz akkor fogadd el az esetleges szakítást. Igazából csak gondolj bele hogy érzenéd magad ha veled csinálnál ugyanezt.
2023. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!