Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? 40/N

Figyelt kérdés
A párom idősebb mint én..a tegnap voltunk egy ruhás üzletben,cipőt vett magának és volt egy fiatal kiscsaj aki segitett nekünk,én egy picit félre álltam hogy beszélgessenek stb mert a párom vásárolt nem én..(a múltban voltak már félre érthető helyezetek mikor féltékeny voltam stb lehet tul is reagaltam,de mostmár nem tudom mit is higyjek)..a csaj félre állt beszélni valami munkatársával és a párom pedig látta hogy ott áll a csajszi és igy a vállával a párom mintha direkt neki ment volna mikor oda ment hozzá tehát nagyon közel állt meg,a hátánál vagyis oldalt nem is emlékszem már pontosan,még a csaj egy kicsit meg is billent meg félre huzódott és ott álltak,utána pedig ment a párom fizetni..most ezt is vagy èn reagálom tul vagy nem tudom ez mi volt. Amugy a csaj elegge kellette magát..ezt a páromnak felhoztam és azt mondta nem jol láttam biztos stb..

2023. szept. 21. 19:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
#11 bocs,de nem tudom miről beszélsz..
2023. szept. 21. 20:40
 12/26 anonim ***** válasza:
56%

#12 oké, legyen (bár nem hiszem)

Akkor viszont szedd össze magad mert 40 évesen ez szánalmas amit leművelsz. Mintha valami ostoba incel férfi lennél.


43N

2023. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
15%
A parod tudja, hogy labtorlo vagu, es annak is hasznal.
2023. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Amuhy nem ertem akor miert mutassa azt hogy szeret stb..
2023. szept. 21. 21:02
 15/26 A kérdező kommentje:
Mar hazassagrol is beszelt..
2023. szept. 21. 21:04
 16/26 A kérdező kommentje:
Mivan ha mégis ártatlan?
2023. szept. 21. 21:05
 17/26 A kérdező kommentje:
Volt egy megérzésem amugy hogy valami nem stimmel de azert szeressuk egymast vagyis en igy latom..
2023. szept. 21. 21:26
 18/26 anonim ***** válasza:
84%

“Amugy a csaj elegge kellette magát”


Ha a parod huseges, az se erdekelne, ha meztelenul vonaglana elotte a csaj. Tok mindegy, ki akar ramaszni, ha o nem vevo ra, akkor nem fog megcsalni. Leiras alapjan sudribunko, raadasul sokkal idosebb is mint a kiscsaj, aki szerintem csak siman kedves volt hiszen megiscsak egy vevo. Nem gondolom, hogy kellene neki a parod.

2023. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ahogy eszre vettem akor a páromon mintha észre se vette volna a csajt hogy ott van,ugy tortent az egesz
2023. szept. 21. 21:32
 20/26 A kérdező kommentje:
Sokszor mondja is hogy otet nem erdeklik mas csajok.. vagy csak mentegetőzik nem tudom mar..hogyan tudhatnám meg hogy igazat mond vagy kamuzik?
2023. szept. 21. 21:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!