Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? 40/N

Figyelt kérdés
A párom idősebb mint én..a tegnap voltunk egy ruhás üzletben,cipőt vett magának és volt egy fiatal kiscsaj aki segitett nekünk,én egy picit félre álltam hogy beszélgessenek stb mert a párom vásárolt nem én..(a múltban voltak már félre érthető helyezetek mikor féltékeny voltam stb lehet tul is reagaltam,de mostmár nem tudom mit is higyjek)..a csaj félre állt beszélni valami munkatársával és a párom pedig látta hogy ott áll a csajszi és igy a vállával a párom mintha direkt neki ment volna mikor oda ment hozzá tehát nagyon közel állt meg,a hátánál vagyis oldalt nem is emlékszem már pontosan,még a csaj egy kicsit meg is billent meg félre huzódott és ott álltak,utána pedig ment a párom fizetni..most ezt is vagy èn reagálom tul vagy nem tudom ez mi volt. Amugy a csaj elegge kellette magát..ezt a páromnak felhoztam és azt mondta nem jol láttam biztos stb..

2023. szept. 21. 19:58
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nem fogdosta le,meg semmi ilyen csak egy kicsit fura helyzet volt
2023. szept. 21. 19:59
 2/26 A kérdező kommentje:
Amugyis a párom elég beszédes,vicces midnenkivel..
2023. szept. 21. 20:00
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha úgy érzed, hazudik, azt szerintem nem véletlenül hiszed úgy. De végső soron Te ismered őt, mi nem láttuk a szituációt.
2023. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Volt olyan mondjuk hogy meglátott egy nőt és el taszította el engedte a kezem..de ez nem csak akor történik meg hanem alapból nem szeret kézen fogva menni
2023. szept. 21. 20:04
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Jobb nem jutott, csak ez a kapuzárásos vèn idióta?
2023. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

"igy a vállával a párom mintha direkt neki ment volna mikor oda ment hozzá tehát nagyon közel állt meg,a hátánál vagyis oldalt nem is emlékszem már pontosan,még a csaj egy kicsit meg is billent meg félre huzódott és ott álltak,utána pedig ment a párom fizetni" stb


Ez egy bunkó. A lőtéri döglött kutyát sem érdekelné (nemhogy engem) hogy érdeklődik-e más iránt, itt az a lényeg hogy egy lökdösődő neveletlen bunkó akivel szégyellnék megjelenni.

2023. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Ez az volt, hogy lecserélne ha lehetne főleg fiatal nőkre.
2023. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Amugy mondta hogy ha nem hiszek neki akor menjünk vissza kérdezzem meg a csajt hogy történt e ilyesmi
2023. szept. 21. 20:14
 9/26 A kérdező kommentje:
Meghogy maskor legyek mellette hogy ne értsek felre mindent
2023. szept. 21. 20:21
 10/26 A kérdező kommentje:
Amuhy nagyon rendes pasi de tényleg csak ez…nem tudom
2023. szept. 21. 20:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!