Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés jóképű pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés jóképű pasinak lenni? Tényleg gyakori hogy nektek udvarolnak a nők, ők kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Milyen érzés hogy füstöl a TInder a matchektől? MIlyen érzés hogy mosolyognak rátok az idegen nők is gyakran az utcán?


Milyen érzés jó pasinak lenni?


F/32


2023. szept. 22. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó érzés. F dzsulio
2023. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem füstöl a Tinder, mert sosem volt rá szükség. Az ismerősi körből kerültek ki mindig a barátnőim.

Mondjuk őszintén nem tudom, hogy én jóképűnek számítok-e, igazából szerintem inkább a személyiségemmel nyomultam mintsem a külsőmmel, de majd jön pár evolúciókutató genetikus professzor, ők megmondják hogy megy ez, velük meg fölösleges vitatkozni.

2023. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitérdekelaztéged
2023. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de van egy exem, aki extra jól nézett ki. De tényleg, olyan, akire nem csak én mondom, hogy helyes, hanem mindenki, aki meglátja.


Egyrészt azért őt is offolják néha, pl bulikban, ha odamegy valakihez, vagy egy-két randi után, csak valszeg nem a külsje miatt. Másrészt az élete nem boldog, mert megvan a maga baja. Ja és a legjobb, hogy élete szerelme (nem én) megcsalta egy haverjával és amikor lebukott akkor ment is a haverhoz. Megcsaltak egy ilyen jó palit egy kicsit kevésbé jóval, érted, ez is előfordulhat. Amúgy kihasználta a jóképűségét, lépten nyomon ismerkedett, rengeteg udvarlója volt vagy hogy mondják ezt ha a csaj az udvarló... Nem volt nehéz ismerkednie. Engem is sokszor megcsalt.

2023. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a kukiddal gondolkodsz akkor teljesen hétköznapi. Ugyanolyan mint bárki másnak.
2023. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Miért kell pont olyan pasival járni aki csomó nőnek tetszik? Ha tapadnak rá a nők akkor nagy az esély hogy megcsal.
2023. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!