Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az hogy egy jóképű, jó dumás srác csak neten nagy arc de élőben nem akar kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nincs berugva
2020. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Akkor kezdeményezzél te, ha annyira akarod. Lehet van már csaja.
2020. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez komoly kérdés?? Teljesen általános jelenség, hogy az emberek az internet arctalanságában sokkal bátrabbak, sokkal többet megengednek magukban, mint élőben.
2020. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jóképű vagyok az túlzás, bár van aki annak tart, de ez lényegtelen a következő szempontok miatt írok csak.

Én az a fajta srác vagyok aki jól bánik a szavakkal, feltudom kelteni egy lány érdeklődését. Okos vagyok, vicces, figyelmes, udvarias szóval szeretnek a lányok. Ha írásban beszélek egy ismeretlennel nagyon könnyű dolgom van. Ha olyannal beszélek akivel csak barátok vagyunk vagy nem tudom elképzelni, hogy több legyen akkor könnyű dolgom van. De minden más esetben zavarban vagyok. Ha pl neten összejövök egy lánnyal majd talizunk annyira zavarban vagyok, hogy nem tudok megszólalni. Ha élőben megismerkedek egy lánnyal nem igazán tudok mit mondani.

Ilyen helyzetekben nem tudok önmagam lenni. Volt már mikor össze akartam volna jönni egy lánnyal, de az ilyenek miatt azt hitte, hogy csendes vagyok és visszafogott. Hiába mondták neki hogy hatalmas arc vagyok, meg mellettem nem lehet unatkozni vagy szomorkodni, ha mellette csendben voltam és ha nem volt muszáj nem szólaltam meg se.

Vannak ilyen srácok is. Nekem is idő (vagy alkohol) kell hogy feloldódjak, hogy ilyen lánynál is önmagam adhassam élőben is.

(20 múltam, csak a pontosság kedvéért, hogy nem egy megszeppent 14 éves vagyok, hanem bizony ilyen a személyiségem. De próbálok rajta dolgozni, mert zavar. De sajnos nagyon könnyen zavarba jövök és nem tudok olyankor mit csinálni.)

2020. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Asszony morgolódna ha este nem otthon aludnék.
2020. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!