Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan pasitok aki nagyon helyes volt?

Figyelt kérdés
Olyan aki nagyon sok nőnek tetszett. Mi volt az előnye és a hátránya olyan pasival járni aki sok nőnek tetszik?

2023. szept. 22. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Volt, van.

Az előnye az, hogy nekem is tetszik, nem kell erőltetni a vonzalmat.

Hátránya? Nincs.

2023. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy néz ki, ha félre akar menni, akkor félre fog, nem ezen múlik.


Ha jobban belegondolok, engem büszkévé tenne inkább. Felesleges aggódni ilyenek miatt szerintem.

2023. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra gongoltam ha pl túl jó pasi akkor zavaró lehet hogy sok nő közeledik hozzá akarva akaratlanul még akkor is ha tudják hogy kapcsolatban van. Engem csak ez bosszantana picit. :/
2023. szept. 22. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A hűség úgyis rajta múlik.

Nekem nem kéne egy olyan kis selejt, aki azért nem csal meg, mert minden valamire való nő húzza rá a száját.

2023. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt több is, de olyan is aki így utólag vissza gondolva egy erős átlagos volt és mind a két típust mindig megkörnyékezték a nők, szóval innentől már embere válogatja, ki hogyan él vissza ezzel.

Súgok: a helyesség nem egyenesen aranyos a hűtlenséggel.

2023. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Felcsinált majd lelépett 😅
2023. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem mindem pasim helyes volt, különben ha nem tartom helyesnek, nem is járnék vele.
2023. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen és ezt az előbb le is írtam valahova, jött is a privát üzenet, hogy mi a fa.szért jöttem össze vele, hát így jár az aki jó palival jön össze (mert azt is leírtam, hogy megcsalt).


Előny: Jó rá nézni, jó vele kicsit menőzni. Anyámnak végre tetszett valamelyik palim.


Hátrány: Megcsalt engem, mindenkinek bejön, ő is kelleti magát a nőknek. Amikor szakításon gondolkoztam mielőtt kiderült a megcsalás, akkor bennem volt, hogy dehát ilyen jó palim nem lesz még egy. Ja és senki nem értette (akik nem tudtak a megcsalásról), hogy miért dobom, hiszen olyan jóképű.

2023. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjem mostanra érett be,nem csak nők,de néha még férfiak

is be szólnak neki,főleg külföldiek. :-DD

2023. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!