Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép csajotok/ helyes a pasitok van?

Figyelt kérdés
Persze mindenki elfogult a saját párjával szemben, de érdekelne, hogy mennyire a külső szerint választottatok, meg általában milyen külsejű párotok volt?
2010. szept. 30. 13:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

bocs, helyes pasitok van


(-a)

2010. szept. 30. 13:47
 2/15 anonim ***** válasza:
Volt itt erre egy remek válasz: a külső fontossága fordítottan arányos az eltelt idővel.
2010. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Egy helyes fium volt, a tobbi kozel sem mondhato annak. 18 eves, modell...
2010. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Az én barátom nagyon nem helyes... Nem is értik az emberek, mit akarok tőle, mivel szerintük nagyon nem vagyunk egy szinten.
2010. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem helyes pasim van, de az ismerőseim is azt mondják hogy tök helyes. Szóval mi úgy összepasszolunk ilyen téren is.

De volt olyan pasim aki egyáltalán nem volt helyes, és tényleg nem értették körülöttem hogy mit eszek rajta, de engem valamiért megfogott a külseje is. Először a belsőjét láttam szépnek, aztán valahogy a külsejét is szépnek láttam és beleszerettem. Elég sokáig is tartott. Szóval ha nem annyira helyes valaki, attól még lehet hogy megfog benne valami és onnantól a külsejét is szebbnek látom.

2010. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem helyes, még csak nem is jóképű, de nem ez a lényeg :)


21/L

2010. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon senkinek sem számít a külső... ez azért olyan érdekes!
2010. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló félreérted, számít a külső, csak nem úgy, ahogy gondolod. Kell, hogy megfogjon valami a másikban, de az nem feltétlenül jelenti azt, hogy helyes legyen. Elég ha van valami jó kisugárzása, stílusa...stb. Persze, bányarémmel akkor sem kezd az ember, mert mi értelme egy kapcsolatnak úgy, ha egyáltalán nem vonzódsz a másikhoz? De nem csak a "tökéletes" pasikhoz lehet vonzódni =)
2010. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon senkinek sem számít semmi, mégis mindenkinek jóképű modell fiúja van 20 centis farokkal, senkinek nem számít a végzettség, mégis mindenkinek 4 diplomája van stb.
2010. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Számít a külső , csak itt mindenki nagyon jó színben akarja magát feltüntetni....
2010. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!