Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó vagyok, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó vagyok, amiért nem akartam ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel egy ideje kavarok, együtt töltöttünk pár napot. Ebből volt egy random program amit én találtam ki és egyből ugrott az ötletre. Viszont még aznap este, a semmiből feldobta hogy a haverja megakar engem nézni és fussunk össze egy italra.


Engem meg elfogott egy negatív érzés, nem akartam ezt az egészet. Mert se a haver nem volt szimpi se a sokkal fiatalabb barátnője akivel kényszeresen dumálni kellett volna. Illetve akivel randiztam meg szexeltünk, nem hivatalosan a pasim. Nem vagyok a barátnője.


Amikor elmondtam hogy nincs kedvem, kicsit neheztelt. A pillanatnyi kézfogás séta közben is megszűnt és utána mondta hogy csak akkor vagyok spontán ha én találhatom ki a dolgokat. Én meg helyeseltem. Utána megbeszéltük hogy akkor lehet róla szó, csak legyen fix ne így a semmiből. De akkor meg a haver hisztizett hogy ha nincs kedv, akkor ne is talizzunk stb.



2023. szept. 23. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Miért akartatok találkozni?

4-es szexet terveztek?

2023. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dehogyis. Ők akarták hogy dumálgassunk. Tudod hogy utána majd a hátam mögött ki lehessen beszélni, hogy milyen csajt fogott stb.


Ezért voltam elutasító.

2023. szept. 23. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem krva fura.
2023. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A haverja meg akar téged nézni?


Mintha valami frissen vett kocsi lennél... és ha tetszel neki, el is akar vinni egy körre, vagy mi? Ez a pasi nagyon gáz.

2023. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!