Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek ugye támogatnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek ugye támogatnának egy olyan rendszert, ahol az állam jelöli ki mindenkinek az élettársát?

Figyelt kérdés

Az egyedülálló 25-50 év közöttiek állami párválasztó rendszerbe kerülnek, ahol a rendszer véletlenszerűen, de a főbb paraméterek (szexuális orientáció, életkor, anyagi helyzet, végzettség, lakhely... stb.) hasonlósága alapján kiválaszt egy élettársat.


A két félnek ezután kötelező lenne egy évig közös háztartásban élni, de természetesen nem kötelezhetőek semmi olyanra, ami jogsértő vagy akaratuk ellen van, akár teljesen elkülönítve is lehúzhatnák az egy évet. Viszont ez idő alatt nem is alakíthatnak ki másokkal romantikus viszonyt.


Egy év után, aki nem kívánja folytatni az együttélést, az kap egy év "szünetet", amikor újra magának kell párt keresni, ha akar, a következő évben pedig visszakerül a rendszerbe.


2023. szept. 24. 09:59
A kérdező szavazást indított:
Incel vagyok, támogatom
Incel vagyok, nem támogatom, mert én többet akarok akkor is, ha ezzel sérül a másik joga, vagy mert... :
Nem vagyok incel, de támogatom
Nem vagyok incel, nem is támogatom, de nem bírtam megállni, hogy ne szavazzak egy nem hozzám intézett kérdésre
15 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Jééézusom.....ez az incel dolog lassan durvább mint az LMBTQ
2023. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. Észak-Korea 2.0-ás verziójának az alapkőletétele lenne.
2023. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi sohasem volt.Még a legdurvább diktatúrákban sem.


Olyan igen,hogy a családja kijelölte az embernek a házastársát.

2023. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, rengeteg olyan közösség van ahol lehetne párt találni. Keress magadnak egyet!

Van ismerősöm aki neten talált magának párt valami csoport közvetítésével és azóta is jól megvannak egymással.

Az igényeket kell a valósághoz igazítani és nem modell alkatú, okos, szuper nőket kell keresni hanem a valós kínálatból kellene választani. rengeteg lány van aki arra vár, hogy egy akármilyen férfinak ő legyen a kiválasztottja.

ha ez nem megy akkor szólj anyádnak vagy nagyanyádnak és megoldják!

2023. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp sem támogatnék egy ilyen rendszert, annyira normálatlan hogy önszántából nem képes pár találni felőlem ott rohadhat, a társadalom másik részének kárára nem erőltetnék hozzájuk párt.
2023. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ma 10:04


Csak egyedülállókra vonatkozik és senkinek nem sérül semmilyen joga vagy a privát szférája, egyedül annyi a korlátozás, hogy egy háztartásban kell élned egy évig a lehetséges jövendőbeliddel. Kis túlzással ugyanaz, mint ma egy fiatalnak albérletben élni.

2023. szept. 24. 10:08
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne sérülne a két ember joga? Eleve hol fognak lakni? Munkahely, család, barátok milyen messze lesznek?

25-50 közt nagyon sok egyedülálló szülő van. A gyerekkel mi van?

A legfontosabb: mi van, ha egy szingli nem is akar párt? Kényszerítik?


A testi épségét veszélyeztető tényezőkről nem beszélve. Sok pasi akkor megy át állatba, ha elutasítják. Aki egy online társkeresőn két oldalon írja le, hogy fog megkeresni és megölni, az mit csinál, ha álló farokkal zavarják ki a hálóból?


Mi lenne a privát szférával? Ott öltözöl, fürdesz, ott a fehérneműd, az ágyad. Mi van, ha mondjuk alvás közben lefotóz? Vagy kiveri a bugyidra a szennyes én? Vagy kukkoló fürdés közben?


Ha csak az egyik részről van vonzalom, és ott a kényszer, hogy nem mehetsz el, az baromi veszélyes tud lenni. Nőként mindenképpen. De szerintem sok pasi is rábacna.

2023. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

6

De ezzel a legsúlyosabb jogsértéseket követné el az állam.

2023. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha a munkaügyi központ kiközvetít egy állásra.

Nem biztos hogy tetszeni fog.

2023. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 10:33


A részletek rugózol a lényeg helyett, de szerintem elég világosan leírtam, hogy semmi olyan nem történhet, ami a másik ellenére van, azaz ugyanúgy megy a böribe az elkövető, ha rosszat tesz.


Mint írtam, ez egy "albérlet 2.0" lenne gyakorlatilag, csak az állam szabja meg, ki lesz a lakótársad. Egy albérletben ugyanezek a helyzetek fennállnak, mégsem északoreáztok miatta.


Végezetül pedig újfent felhívnám a figyelmet, hogy a kérdés az incelekhez szólt :)

2023. szept. 24. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!