Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek ugye támogatnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek ugye támogatnának egy olyan rendszert, ahol az állam jelöli ki mindenkinek az élettársát?

Figyelt kérdés

Az egyedülálló 25-50 év közöttiek állami párválasztó rendszerbe kerülnek, ahol a rendszer véletlenszerűen, de a főbb paraméterek (szexuális orientáció, életkor, anyagi helyzet, végzettség, lakhely... stb.) hasonlósága alapján kiválaszt egy élettársat.


A két félnek ezután kötelező lenne egy évig közös háztartásban élni, de természetesen nem kötelezhetőek semmi olyanra, ami jogsértő vagy akaratuk ellen van, akár teljesen elkülönítve is lehúzhatnák az egy évet. Viszont ez idő alatt nem is alakíthatnak ki másokkal romantikus viszonyt.


Egy év után, aki nem kívánja folytatni az együttélést, az kap egy év "szünetet", amikor újra magának kell párt keresni, ha akar, a következő évben pedig visszakerül a rendszerbe.


2023. szept. 24. 09:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

11

Ha nem akarok azzal a személlyel/azon a helyen élni, netán mással akarok randizni, akkor DE, kurvára sok olyan dolog történne, ai az akaratom ellenére van. Már maga a rendszer az akaratok ellenére lenne..

2023. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 lizzi77 ***** válasza:
100%
De sérülne a privát szféra,mert olyannal kell egy fedél alatt élni,akit nem ő választott,legyen az a világ legbékésebb,legrendesebb embere...sztem az lenne,hogy két egyedülálló, ellenkező nemű barát ,akik amúgy jól kijönnek,össze költöznének a látszat miatt,aztán ha lesz valódi párkapcsolat,akkor "elvàlnak".
2023. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező az megvan, hogy:


1. Az albérletben én választom a lakótársat.

2. Én döntöm el, hogy egyáltalán akarok-e közös albérletet.

3. A kaució elengedése után bármikor távozhatok onnan.

4. Nincsenek megkötéaek, hogy kivel randizhatok/szexelhetek.


Sikerül ezt valahogy felfogni?

2023. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

durva...

ha az embereknek lenne igénye összeköltözni random idegenekkel abban a reményben hogy varázslatos módon egymásba szeretnek, akkor már most is ezt tennék.

2023. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#11

Gondolom az lenne a cél, hogy jön egy incifinci és leírja, hogy ez se jó, mert neki palvinbarbi kell, csak fiatalon és vékonyabban még nagyobb mellekkel.


Viszont pont azért nem működne ez se, meg semmi, amit az incelek rá akarnak erőltetni a társadalomra, mert egy kapcsolathoz kell a másik fél is. Aki önként, szabad akaratából téged választ.

2023. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem először, hogy ez egy incelpukkasztó vicces kérdés, de már elbizonytalanodtam...
2023. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#11: "csak az állam szabja meg, ki lesz a lakótársad"


Amivel megint csak ALAPJOGOT csorbít.

2023. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: "de semmilyen a privát szférát sértő vagy jogsértő dologra nem köteleznék az embert"


Szintén a kérdező: "az állam jelöli ki hogy egy évig kivel KELL együttélned"



Ezt te komolyan gondolod vagy direkt trollkodsz?:D

2023. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

"Ilyesmi sohasem volt.Még a legdurvább diktatúrákban sem"



Dehogynem volt. Ami hirtelen eszembejut, az a Szuzai Menyegzo. De a mongoloknal, es ha nem tevedek, Koreaban is volt ilyen, hogy igy egyesitettek a torzseiket :)



39F incel

2023. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!