Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "lemondani" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "lemondani" a szerelemről? Hogy ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés
Hogyan zárjam ki az életemből a nőket, ha mindennap sokkal találkozok? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

2023. szept. 26. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy, mert ha nem vagy aszexuális , vagy aromantikus. Egyszerűen szünetet kell tartani, magadra fordítani az időt, fejlődni, nők nélkül életcélt találni és aztán ismerkedni.

"Ép testben ép lélek!" kérdező.

2023. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nem értem, miért kellene kizárni, és miért kell lemondani/kizárni a miért nem akarsz szerelmes lenni?

kicsit zavaros ez az kérdés, hány éves vagy?

miért lennénk szerelmesek ha minden nap sok nőt látok, hogy is van ez?

2023. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2 Nagyon szerencsétlen vagyok a csajozásban és ez más dolgok rovására megy pl.: tanulás.

22 éves vagyok.

Egyetemre járok és nagyobb létszámban vannak jelen nők. Mivel soha nem volt párkapcsolatom, de már nagyon vágyom rá, képes vagyok csak egy női mosoly miatt is többet belegondolni egy szimpla mosolyba. Aztán utána beleesek, de van pasija, depressziós leszek, nem tudok rendesen tanulni, mogorva leszek stb.

2023. szept. 26. 19:42
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
#3: és egy kicsit se érzed cikinek, hogy ennyire képtelen vagy uralkodni magadon?
2023. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 De, annak érzem. De nem tudok mit tenni ellene.
2023. szept. 26. 19:46
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Létezik pszichológus ám.
2023. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Yep, ezt pszichológussal jól lehet kezelni.


Beláthatod, az baromira nem normális, hogy valaki rádmosolyog és te egyből kombinálni kezdesz. Aztán csalódsz, ha nem őgy van, ahogy elképzelted.

Vágyod a szeretetet, ez tök érthető, de egyébként láthatóan itt jóval nagyobb gondok vannak, mint hogy nincs párod. Egy olyan embernél, akinek funkcionál a családja és vannak barátai nem szokott ilyen mértékű szeretetéhség lenni.

2023. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 Nincsenek barátaim
2023. szept. 26. 20:20
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Na, mondomén, hogy nem a szerelem hiánya a legnagyobb gond..:/


Szerezz barátokat. Sokkal fontosabbak, mint egy párkapcsolat.

2023. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok

ok, mi lenne, ha azt játszanánk, hogy nem vagyok szerencsétlen a csajozásban, minden egyes alkalommal, mikor rádmosolyog valaki és elkezdenél kombinálni, uralkodsz magadon, azaz, azonnal észreveszed, hogy visznek az érzelmeid el…ezt az állapotot kellene megfogni, hogy ne ülj rá a szörfre…azért irom igy mert akkor beugrik egy kép neked erről és majd eszedbe fog jutni..

ha nem megy kérdezz

2023. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!