Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyha tetszik nektek egy nő, akkor...? Szavazás

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Inkább magamról mesélek többet, mert ha történt velem valami érdekes azt megakarom vele osztani.
Inkább magamról mesélek többet, hogy megismerje a jó tulajdonságaimat
Inkább magamról mesélek többet, mert zavarban vagyok.
Inkább a nőről kérdezek/beszélek többet, hogy megismerjem.
Inkább a nőről kérdezek/beszélek többet, mert jobban érdekel vele mi történt.
Inkább a nőről kérdezek/beszélek többet, mert zavarban vagyok.
Próbálom 50%-50%-ra hozni a beszélgetést.
Egyéb; válaszban.
13 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Ez a nőtől is függ, mert lehet hogy ő zavarban van, és akkor viszont nekem kell beszélni, de ha ő beszél, szívesen hallgatom.


Nem tartom jónak, hogy sokszor várják hogy a férfi kezdeményezzen teljesen konkrétan, de addig semmi jelét nem adják a szimpátiának. Nekem ehhez a bújócskához nincs kedvem, sem időm, egy nő is nyugodtan adhat visszajelzést arról, hogy a másik tetszik neki.

Érdekes módon az elutasítás, a szakítás nagyon könnyen megy, ott nincs játszma. :) És pont ezért tartom álságosnak ezt az egészet, szerintem normálisan kellene kommunikálni, és bánni egymással mindkét oldalnak. Ha barátok, ismerősök ezt meg tudják csinálni, akkor egy alakuló ismerkedésben is alap kéne legyen.

2023. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%

Igyekszem beszéltetni,

-hogy jobban megismerjem és "visszaéljek" az adatokkal (azaz később megcisllogtassam, hogy figyeltem ám rá)

-hogy beszéljen, mert azok a fajta nők akiket én kedvelek, általában szeretnek beszélni, ha meg olyat cisnál velem amit szeret, akkor jól érzi magát velem, ami nekem plusz pont:D

-hogy közben bámulhassam milyen csodás teremtmény:D

-hogy elfedjem, hogy én amúgy nem tartom izginek magamat, 4 mondatból lerendezek mindent, hadd ne nekem kelljen már sokat beszélnem.:D

2023. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!