Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg írkálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg írkálnak olyan nőknek és minden nap, aki nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Történt, hogy csetelek egy férfival 3 hete. Mindig írt. Én nem igazán kerestem. De Ő írt minden nap, így válaszoltam. Aztán ma megmondtam neki, hogy ne haragudj, de szerelmes vagyok a volt barátomba és ismét beszélünk pár napja, szóval keress mást. Erre a következőt írta: "Egyébként sem akartam tőled semmit, csak kíváncsi voltam, milyen vagy élőben. Másrészt nem nézel ki csodálatosan. Harmadrészt vár a szerelmed, tessék menni. Na szia.". És letiltott.

2023. máj. 3. 15:36
1 2 3
 1/25 Kitana. ***** válasza:
95%
Csak behisztizett. :D
2023. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

"Másrészt nem nézel ki csodálatosan."

Szerintem ezek után ne foglalkozz vele. :)

De a kérdésre válaszolva, nincs értelme irogatni valakinek, aki nem tetszik, vagy nem akarunk tőle semmit. Egy darabig el lehet dumálni, de aztán ha nem akarnak egymástól semmit, akkor értelmetlen.

2023. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is bedurcázott rajta és kicsit vissza akart vágni ő is. Ne foglalkozz vele.
2023. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Félelmetes, hogy ilyen mentális beteg emberek mennyi ideig tudják palástolni, hogy azok. Írogat, kedveskedik, jópofizik, aztán elküld anyádba.
2023. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Eskü nem rosszból kérdezem, de ha a volt barátodat szereted, akkor minek írtál neki vissza? Te mennyivel vagy különb mint ő? Ha bejött volna neked, akkor adtál volna esélyt neki, vagy a leglogikusabb verzió, hogy nem is ismerkedsz senkivel, hogyha egyszer az exed szereted.

Ő próbálkozott fölöslegesen, lehet csak szex miatt, lehet többet is akart volna randi után, de basszus nincs min csodálkozni, hogy azt írta, amit írt. Raboltad az idejét.

Természetesen azt is megtehette volna, hogy elbucsuzott volna, letiltott volna szó nélkül, vagy káromkodva elhordott volna mindennek. Ez még nem olyan durva, de basszus nem meglepetés, mert nem érthető, hogy minek húztad az idejét, ha egyszer a volt párod szereted.

2023. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5. Mert a volt barátom, nem akart beszélni és kibékülni és már lemondtam róla. Csak aztán találkoztam egyik közös barátunkkal, aki mondta, hogy nagyon rossz passzban van és rettenetesen hiányzom neki, de nem mer írni nekem, merthogy régebben kijelentette, hogy nem békülünk ki soha. Férfi büszkeség. Megüzentem, hogy írjon, mert nekem is nagyon és írt 🥰
2023. máj. 3. 15:58
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Megsértetted a kis egoját és így próbált visszaütni.

Amúgy ha nem akarsz valakitől semmit, akkor mond meg neki egyenesen. Az utalásokból, meg az ilyen majd észreveszi magát dolgokból általában nem értenek. Vagy sokan azt gondolják ilyenkor, hogy csak kéreted magad és még jobban próbálkoznak. Legyél egyenes és őszinte. Lesznek akik akkor is elküldenek majd az anyádba, de nem kell velük foglalkozni.

2023. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem vagy túl az exeden, akkor ne ismerkedj. Ne csak azért, hogy mások idejét ne pazarold, hanem magad miatt sem. Nagyon nem egészséges, ha nem bírsz 5 percig sem egyedül lenni, hanem muszáj, hogy legyen párod, mindegy ki az.
2023. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
Tipikus...
2023. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%
Az újra melegített toltott kaposzta mar nem lesz ugyan az.. a baratod is azert bekult ki mert uralkodasi maniaja van, tudja hogy tobb pasival beszelgettel talalkoztal, ereztetni akarta magaval egobol hogy o a legjobb. Megint ki fog dobni csak figyeld meg.. en szoltam!
2023. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!