Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Online ismerkedő 30+osok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedő 30+osok, vagy akik már kozmetikázzák a profiljukat ismerkedésnél, nem féltek, hogy élőben "lebuktok"?

Figyelt kérdés
Itt ott van kevésbé vállalható rész az életetekben, amiről tudod, hogy megosztó, fotón az előnyösebb oldalad mutatod, jobb képeket raksz fel.. jelenleg vállalhatatlannak érzem magam, a profil amit összeraktam meg szuperül mutat be, a legjobb oldalamról. Nincs benne hazugság, meg semmi ilyesmi, csak egyszerűen a "hibáim" se fotón, se leírásban, se beszélgetésnél nem látszanak, és szégyellem őket. Korábban sosem volt ilyen problémám, mikor hibátlan alakú 20 éves egyetemista voltam saját lakással, menő szakon, de már nem ez a helyzet. Már összefog a feszesebb nadrág, átlagos mennyiségű megtakarításom van és félbehagyott egyetem meg nem túl menő állás. Persze tudom, hogy az emberek nagyrészének ezek sincsenek, de azért nem olyan, mint rég volt, és nehezen vállalom fel, mert oké, még mindig egy jobb átlag vagyok bőven, de azért nem olyan "főnyeremény", ami korábban voltam. Hogyan tudod elfogadni magad és vállalni, ha már online működött a menedzsment és kialakítottál egy jó képet?
2023. okt. 5. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

En ugy látom hogy a legtöbben feltesznek 10 évvel ezelotti képeket(vagy 20), aztán az adatlapon a 2. Vagy 3. Képen meg már 30-50 eves taták vannak.



De ugy is csinálják hogy felteszenek pl.20 éves kori képet aztan csetelgetsz vele es kesobb meg privatban megkuldi a valodi képét.


Meg egyszeruen húzzák halogatják a randit.

Vagy akkor derul ki mikor eljonnek hogy quasimod-ok.

2023. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az egyenes utat kell járni! Tegyél önmagadért, változtass, amiben kell, de ne a 'kozmetikázott' oldalad tedd ki, mert az hazugság!

Az igazság mindig kiderül 🙏

Keress olyan párt, aki önmagadért szeret! ❤ Le az álarcot! 33/N

2023. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Hiába téríted a gyk-n öket itt max egyet ha megmentesz a társker viszont dugig van olyanokkal akik régi képeket tesznek ki.

Egyszerűbb a korosztály szűrésen állítani inkább.

Habár rossz belegondolni hogy a mai húszévesek is förtelem rondák lesznek.


Lennél egy ronda igénytelen tatával akkor ha az visszametne 20 éves korába és úgy, hogy tudod mivé fog válni?

2023. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy a kép régi. Egy hetes sincs, egyszerűen “csalsz”, mert megfelelő a fény, jó a szög, ki vagy öltözve előnyösen, jó a póz, 5 kilóval könnyebbnek látszol, kipihentnek és fiatalabbnak.


A szöveg sem hazugság, mittudomén a hely adott, de csak asszisztens vagy, vagy csak részmunkaidőben csinálod. Anyagi dolgokat nyilván senki nem ír ki, hogy kevesebb mint ennyi megtakarításom van, de a megjelenésed és életviteled alapján senki nem gondolná(ügyesen költesz), hogy alig van pénzed.


Úgy képzeld el, hogy mondjuk van nyelvvizsgád, de csak makogsz, mert rég volt, hogy szerezted, viszont helyesírásban, nyelvtanba jó vagy, de megszólalni nem tudsz, viszont a papírod megvan.


Tudom, hogy ennél vannak emberek “lentebb is”, 10 éves fotókkal, de nálam már jön a szégyenérzés, hogy ki lenne velem így, mikor szépen előadtam magam, de igazából.. a képet is tudom hozni, öltözködéssel, haj, smink, magassarkú, alakformáló harisnya, aztán ha levetkőznék rájönnének, hogy nem 56 kg vagyok, hanem 61, smink nélkül meg jó haj nélkül “fonnyad” az arcom is. Azt hiszem leginkább az zavar, hogy magasról estem vissza, ha eleve itt indulok jobb fajta átlagosnak èrezném magam, de hogy voltam gazdagabb, nem büfészakos “bombanő”, nagyon kellemetlen vállalnom ezt a mostani állapotot.

2023. okt. 6. 05:15
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondtam, hogy a kép régi. Egy hetes sincs, egyszerűen “csalsz”, mert megfelelő a fény, jó a szög, ki vagy öltözve előnyösen, jó a póz, 5 kilóval könnyebbnek látszol, kipihentnek és fiatalabbnak."


De ezeket szerintem mindenki csinálja, legalábbis férfiak között ahol a 70%koruli férfi felhasználó arány miatt akkora a verseny h bexarsz, szinte mindenkinek muszáj ilyesmikhez nyúlni, ha akár csak esélyt akár. De ez nem annyira különös, gimis tablokepre is raknak egy alap retusálást, munkahelyen is amikor fotót készítenek rólad legalább egy alap faceappal átmennek rajta.


A legtöbben tudják h az első benyomás elég fontos és jó oldalukat akarják adni.


Nyilván én is rosszabbul nézek ki ha szarul aludtam és reggel beesek a munkahelyre, mint amikor egy találkozó előtt elmegyek edzésre hogy jobban nézzen ki a testem, normálisan kialszom magam és jól felöltözöm.


Az embernek kell legyen annyi realitás érzéke h tudja hogy még egy modell sem néz ki mindig olyan jól mint a képein.

2023. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, de nálam nagyon nagy a kontraszt, annyira, hogy szülőin pl fel sem ismer az, aki hétköznap lát, illetve gyakran megkérdezik beteg vagyok-e vagy ilyesmi. Pedig nincs retus a képeken, alap se, csak egyszerűen a jól sikerült képeken rohadt szép vagyok, élőben meg átlag alatti, ha nem foglalkozok magammal. Egy átlag feletti szintet tudok hozni élőben is, de már ott is látszik, hogy ha nem tartom, a szám széle lefelé görbül, illetve hát alig van állam(mélyharapás), meg ilyenek.


Mindegy, valószínűleg az lesz, hogy felhagyok az online társkeresőzéssel és valami programon vagy utcán próbálok ismerkedni, mert akkor tudni fogom, hogy a valódi énemmel is elégedettek, max rácsodálkoznak a képeimre.

2023. okt. 7. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!