Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy egy kigyúrt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy egy kigyúrt, kozmetikázott szemöldökű, kétajtós-szekrény szépfiú normális valójában?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm nem talál magának rendes párt, de ez nagyban annak is köszönhető a véleményem szerint, hogy nem jól választ. Szemmel választ, nem ésszel, a szeme pedig az ilyen típusú pasikon akad meg.

Most is egy ilyennel ismerkedik. Gyúr a fickó, tetovált, metroszexuális. Biztos én vagyok előítéletes, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen srác ne csak megfektetni akarja a barátnőmet, aztán meg mellette műs csajokat szédíteni.

Tudtok ellenpéldát? Ismertek olyan fiúkat ilyen paraméterekkel, akik földre szállt angyalok és ideális barát-alapanyagok?


2012. okt. 14. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikázott, normális és fiú, mindez egy mondatban. Ez már tényleg durva.
2012. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én speciel járok edzőterembe,izmos vagyok.Nem vagyok ilyen metroszex,de adok a külsőmre.De udvarias vagyok,van némi eszem,és a kedves,normális csinos lányokat szeretem..nem a műket.
2012. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm, igaz hogy nincs kikozmetikázva, de két ajtós szekrény, tetovált, mégis nagy szíve van, rendes, nem a műnőkre bukik, hanem inkább a természetes csajokra.
2012. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet,ha pl először csinált 1-2 diplomát és utána kigyúrta magát :D Van tudomásom ilyenről,de sajnos már elkallódott és nem gondolná róla senki, hogy diplomás stb....
2012. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, vétettem egy hibát a leírásban, és mindenki rosszra asszociál :P, de tényleg én nyomtam mellé.

"...nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen srác ne csak megfektetni akarja a barátnőmet, aztán meg mellette MÁS csajokat szédíteni." Szóval, hogy nőzne bnőm mellett, ezt gyanítom.

Köszi a válaszokat eddig! Várok még!

Amúgy ami aggaszt, hogy ez előtt is teljesen hasonló pasival járt a barátnőm (igaz, annak nem volt tetkója, de ugyanígy gyúrt, meg ki volt szedve a szemöldöke... nekem ez annyira nem férfias és taszító! A tetkó a legkisebb bajom, nekem is van egy, nem az aggaszt, hanem a macsó szépfiú jelleg úgy összességében az izompólóval, a fuxszal a nyakban, meg a cica-szemöldök), szóval az előző pasija is pont ilyen volt. Az is már a 2. randi után ilyenekkel szédítette a bnőmet, hogy majd esküvő meg gyerek... Bnőm erre meg is lepődött, de aztán meggyőzte magát, hogy okés ez így. A vége ez lett, hogy egy évig jártak, de a srác folyton félrekamatyolt, teljesen hülyére vette a bnőmet, sakkban tartotta, kihasználta. Szóval a kezdeti szép-tevés meg komoly kapcsolat ígérete tuti annak szólt, hogy bejusson a bugyijába. Mikor az megvolt, gondolom látta a srác, hogy "hmm, jó ez a csaj, meg lehet kapni, akkor miért ne hülyíthetném, hogy megcsináljam, amikor csak akarom, játsszunk barátnősdit, ha ez kell neki, én mellette tudok más csajokat is fűzni..." - Ez is történt.

Na és ez az új pasas is a 2. randi után már ilyen írt a barátnőmnek mailben, hogy "egész életemben rád vártam, kicsim".

Na most ezt sem csak annak szól, hogy bejusson a bugyijába? Szerintem igen. Féltem a bnőmet, és nem akarom, hogy még egyszer átvágják. De ha mindig ilyeneket választ...?

2012. okt. 14. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég lúzer sz.r szöveg amit írt a csávó 2. randin.. hát ha bnődnek ennyi esze van akkor nem tudsz mit csinálni ...megszívja megint :D

Az ember kiismeréséhez azért kell idő és miegymás.

Ha nő lennék és ezt írja valaki nekem hát sablon bla bla.

Próbáld rávenni bnődet hogy minél jobban teljen az idő és próbálja kiismerni, és ne az 3-5 randin nála aludjon már. Ha meg várni se tud a tetkos ürge akkor hát ennyit erről

De látom a végét a dolognak már,

m1 mit mondasz bnődnek megint szerencsétlen lesz

2012. okt. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
létezhet,mint ahogy alamuszi nyusziban is létezik sorozatgyilkos....vagy szép szőke és jogász...de ezt szerintem akár egy találkozó után ki lehet szúrni (mármint,hogy mennyire kultúrált és normális, netán intelligens stb.)
2012. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!