Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ideális nő fiatal vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ideális nő fiatal vékony, szép és rettenetes önnálótlan, elesett az életben, olyan akit fel kell karolni a férfinek?

Figyelt kérdés
A megmentőt szeretik játszani a ffi-ak? Mert egy kemény nő mellet nehéz keménynek lenni.

2023. okt. 7. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Én ilyen vagyok.
2023. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én 90%-ban inkább nagyszájú, ugatós, hárpia nőket látok kapcsolatban lenni.
2023. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is, a férfiak jó része a kattant picsákba zúg bele. Én valahol a kettő tenném magamat, bár életképesnek tartom magam.
2023. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát amúgy igen jól látod. Én nő vagyok és amikor épp a határozott korszakomat éltem menekültek előlem a férfiak, meg is mondta az egyik aki végül kitartott hogy amúgy ő nem gondolta hogy lehet jövőnk mert félelmetes vagyok a férfiak számára, ha egy nő tudja mit akar az para nekik.


Fiatal vagyok még igen, de hát ezt nem lehet befolyásolni. Vékony nem vagyok, de van akinek tetszem így is (páromnak) de ja amikor vékony voltam sok udvarlóm volt. Szép az arcom én úgy gondolom de ez relatív.

2023. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

"ha egy nő tudja mit akar az para nekik."


Normális férfiakkal kell ismerkedni.

Vagy nem határozott, célokkal rendelkező voltál, hanem parancsokgató, csak magadat előtérbe helyező.

2023. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Határozott, ambiciozus es lekopogom, sikeres férfiként csak hasonló partnert tudok elképzelni. Egyenrangú kaocsolatot akarok, nem gyámolítani valakit.
2023. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem, a ferfiak nem felnek az eros nőktől, nincs ilyen. :D vagy nem utotted meg a mercejuket es kifogaskent hasznaltak, vagy az "erős nő" alatt azt értették, hogy elviselhetlenul ferfias vagy es nem akarnak kardozni otthon.
2023. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Egy magabiztos, határozott, céltudatos férfi, a szó szoros értelmében lévő férfi nem fog elriadni magabiztos, határozott, céltudatos nőtől!


Ha tutyimutyi/kattant a férfi az kifejezetten elriad az olyan típusú nőktől és hozzávaló tutyimutyi/kattant nőt keress!



Ennyi a titka az egésznek.☺️🤫

2023. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A széppel egyetértek, de azt leszámítva nekem mindenben az ellenkezője a szimpatikus abból amit írtál.
2023. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi egy nő mellett nem érzi magát hasznosnak, akkor hamar dobbant, nekem ez a véleményem. Sok egyedülálló nő ott rontja el a párkeresést, hogy nem biztosít helyet a férfinak az életében, max dugásra kell és jó napot.

Nem kell elesettnek lenni, biztosan ki tudná cserélni a villanykörtét vagy megjavítani a lefolyót, de azért van ott a férfi, feltéve, hogy nem technikai analfabéta. Persze a klasszikus szerepek gyakran felcserélődnek és a férfi igazi konyhatündér és szeret mosogatni is és szívesen vasal, ebben az esetben picit változtatni kell a taktikán.

2023. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!