Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék barátnőt de lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt de lehet hogy sosem fog összejönni, ezt el lehet fogadni?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Eddig csak 3 kaland jött össze, de már az sem jön össze rég óta, 5 éve szexltem utoljára. Tehát elmondhatom hogy a csajozás az nem megy. Szeretnék barátnőt, de nem tudom hogy így hogy lesz ha ennyire nem megy. Nagyon zavar hogy kb sehol nem tartok és semmi rutinom a párkapcsolatban.


Amúgy vannak olyanok akiknek egész életükben sosem volt barátnőjük?


2023. okt. 7. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak mindkettő nemben, nem vagy egyedül. :)
2023. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindent is el lehet fogadni meg be is lehet azt mesélni saját magadnak hogy biztos legyen.


Ne görcsölj.

Élj.

Járj el olyan helyekre ahol jól tudod magadat érezni, vannak ott lányok és nők, aztán ha megtetszik valaki ismerkedj veled de ne várj semmit az elején.

2023. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!