Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival akinek az előző barátnője öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
A srác nagyon szerette a barátnőjét, de a lánynak komoly depressziója volt és öngyilkos lett. Azóta eltelt közel 3 év, de a férfi ha a lányról beszél akkor a mai napig sír.

2021. márc. 11. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire nincs túl rajta, akkor nem. Megértem, hogy ez megrázó volt számára, de úgy gondolom, hogy nem lehetne így normális kapcsolatunk, nem lenne jövője a dolognak. Nyilván nem az kell, hogy teljesen elfelejtse, de amíg nem tudta feldolgozni a történteket, inkább ne keressen új barátnőt.
2021. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Uh. Sajnálom, mármint sajnállak. Nehéz lehet ezt feldolgozni. Viszont őszinte leszek, szerintem nem vagy alkalmas még egy kapcsolatra így, hogy még mindig ennyire megérint. Úgyhogy én nem. :( de valószínűleg én is úgy éreznék fordított esetben, mint te. Ha szeretnél társat, akkor talán már a tovább lépés útjára léptél, de még várj ezzel, szerintem.
2021. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ha szerelmes vagyok, de a jovore nem gondolnek. Ameddig a jelen jo, addig benne lennek.
2021. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
azért egy ilyen traumát talán egy élet is kevés feldolgozni. nem vesz el a személyes értékedből, de mindenképp magas érzelmi intelligenciájú nő fogja megérteni ezt az egészet.
2021. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha még mindig nem tud sírás nélkül beszélni róla egyértelműen nincs túl rajta, én így nem jönnék össze vele. Ha 3 év alatt nem tudta feldolgozni segítség kéne neki, de egyik félnek se lenne szerintem jó ha ebből így kapcsolat lenne. Tartok tőle hogy a srácnak még bűntudata is lenne, hűtlennek érezné így magát esetleg.

Alapjáraton nem lenne kizáró ok hogy egy korábbi kapcsolata így ért véget, ha lezárta volna már magában.

2021. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy kedves hölgyismerősöm egy ilyen kollégájába lett szerelmes, de a fickó nem volt már 100-as. Ismerős képes volt a korházi 12 órás műszakja után elkisérni a pasit a pszihológushoz, aztán annyira se értékelte a nőt hogy vele töltsön némi időt, rohant haza anyucihoz, miközben elmúlt 30. Csak egy nyűglődés volt az egész kapcsolat, néha napokig nem lehetett elérni. De ha a csaj szakítani akart, akkor meg tepert. A végén azért csak vége lett, nem volt az a pasi akire egy nő számíthatott.
2021. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs túl rajta, akkor semmiképpen sem.
2021. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs túl rajta, nem. Nem akarok senkinek sem a pótléka, búfelejtő numerája lenni.
2021. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!