Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik hosszú ideje élnek párkapcsolatban biztosan jók az ágyban?

Figyelt kérdés
Vagyis ezt lehet olvasni sokszor ezen a fórumon, hogy a nők nem tartanak ki olyan pasik mellett, akik nem elég potensek és nem tudnak jól teljesíteni. Ez alapján akiknek van feleségük, azok már bizonyítottak, hogy jó a méret, technika, állóképesség és a nő kötődik annyira hozzájuk, hogy velük maradjon, a többieket meg hamar lepattintják.

2023. okt. 9. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Magas libido es sokaig birjak. Nekem is volt tobb evig, atlagos meret. F
2023. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább arra szavazok, hogy legalább legyen apja a gyereknek és nem minden esetben a szex minősége a fontos.
2023. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos…
2023. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, kérdező, dehogy! Nem a saját életemről beszélek, de ez pont ugyanolyan, mint az, hogyha vkivel nem szakítanak, közel se biztos, hogy rendesen bánik a párjával, és lehetne még folytatni a sort. Az oldalon meg amúgy sok olyan baromság kering, amit a megkeseredett incelek találnak ki.
2023. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

12 éve vagyok a párommal.

és sok dolog elmondható rólam, de hogy akkora lepedőművész lennék, az nem:D

Oké, 10 alkalomból kb 8x van orgazmusa a feleségemnek.

Csakhogy 10 alkalom az 2-3 hónapot jelent, tekintve hogy akkora libidóm van, hogy a heti 1 nekem bőven elég. A feleségem nem is elégedett vele, ennek ellenére a kapcsolatunk erős és felfelé ívelő.


Szóval úgy mondanám, hogy a szex kb kielégítő, megteszi.

Nyilván ha egy olyan nővel lennék akinek a szex a mindene, annál esélyem se lenne.


Szóval én azt mondanám:

Akik hosszú ideje vannak együtt, azok azt bizonyították, hogy a másik számára legfontosabb dolgokat tudják hozni. De ez lehet jóformán bármi.

Nyilván vannak azok is akik így vag yúgy beleragadtak egy kapcsolatba, de most őket kár felhozni, csak torzítják a témát anélkül, hogy bárhova is vinnének.

2023. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.Van olyan feleség akinek soha nincs ezért orgazmusa..
2023. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Sok feleség csak házastársi kötelességbol szexel kulonben csalják elhagyják.
2023. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos ez, de tény, hogy valamiért velük marad a másik - már ha ez eredménynek tekinthető. Sok egyéb tényező is befolyásolja ugye, hogy egy nő kitartson a másik mellett, nem csak a potensség. Illetve mindenkinek más a prioritás. Van, akinél a szexualitás egészen háttérbe szorul.

Számomra ezért az, hogy egy férfinek hosszú ideje van párkapcsolata, csak annyit jelent, hogy van tapasztalata ilyen téren, valamelyest tud és akar egy nővel együttműködni, nem fél az elköteleződéstől. Minden más skill megléte már a kapcsolat minőségétől függ.

2023. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Semmi köze a két dolognak egymáshoz. A legtöbb ember szexuális kultúrája a béka segge alatt van. Mindegy, hogy nőről vagy férfiról beszélünk. Egyszerűen sokaknak nincs összehasonlítási alapja, mert mindig olyan palival volt amelyik nem foglalkozott vele, hogy a nőnek is jó legyen. Így az a sokszor szar amiben vannak az alap és nem is tudják, hogy lehetne más is. A napokban hallottam két ittas csajt beszélgetni az éjszakain: Te én már kb. 30 csávóval voltam és eddig kettő volt aki odafigyelt rá, hogy nekem is jó legyen...

Milyen ez az új srác?

Hát Ő az egyik a kettőből, de szerintem nem lesz belőle semmi, mert igaz, hogy jól érzem magam vele meg jó a szex és egy csomó dologról tudok vele beszélgetni, meg tök gondoskodó is, de nem érzem a rózsaszín ködöt tudod ami az előzőnél volt.

Annál aki nekilökött a falnak?

Jaja

Na ennyit erről

2023. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Már hogyne lenne köze a hosszútávú kapcsolatnak a jó szexhez. Az egyik alap pillére az egésznek. Ha nem műkődik, abból csak feszültség lesz, félre lépés stb. Az évek alatt mióta a párommal vagyok, soha eszembe se jutott, hogy másra vágyom.
2023. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!