Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi szándékosan miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szándékosan miért mondja hogy nincs autója, csak mert az lízingelt?

Figyelt kérdés

Értem persze hogy jogilag igen a lízingelt autó nem az ő tulajdona.


Azt mondta neki nincs autója és sosem volt. Közben kiderült min dig volt csak mindegyik lízingelt.


Miért rontja szándékosan az esélyeit a nőknél ezzel a hülye szavakkal, fogalmakkal való sakkozgatással?



2023. okt. 9. 15:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, én is ilyen vagyok. Gyökér ő is :D
2023. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
De nem hazudik, hiszen tényleg nincs autója. Ha valaki albérletben lakik, nem fogja azt mondani, hogy van lakása, mert nincs.
2023. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
14%

Előző vagyok.


Nagypapám is ilyen volt. Gyerekként kérdeztem tőle, hogy tud sakkozni. Mondta, hogy nem tud. Aztán kiderült hogy ismeri a szabályokat csak szerinte nem tud jól sakkozni és azért mondta. Amikor megkérdeztem, hogy akkor miért mondta hogy nem tud. Ő visszakérdezett. Ha megkérdezik, hogy tudsz e focizni, boxololni stb akkor az alapján válaszolsz hogy tudod e a szabályokat, vagy az alapján hogy jónak gondolod e magadat benne.


Szóval ja lehet öröklődik. Néha vicces ilyenekkel szivatni a másikat. és én egy ilyen viccért(persze nyilván nem igazi vicc még faviccnek se nevezném) képes vagyok lemondani egy punciról :D

2023. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Bocsi most tényleg az előző vagyok és az előbb rosszul írtam mert az első vagyok.
2023. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

# 2


de akkor sem szoktuk így mondani hogy nincs autóm csak mert lízingeled.

2023. okt. 9. 15:47
 6/31 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként a lízingelés nem pont arról szól, hogy kb részletre megveszed?:D Szóval a lízingelt autó már úton van affelé, hogy a tiéd legyen.


De ja, vannak ilyen nyomik akik beleragadnak a fogalmak jogi meg kategorikus definiálgatásába stb. Egy autistánál még okés, nekik ez fejlövésük, de egy átlag embernél csak értetlenség és megbízhatatlanság érzetét fogja kelteni.


Egyébként akinek van albérlete, annak valóban nincs lakása, de otthonra igen. És a "van autód?" kérdést sem arra szokták érteni, hogy van-e a tulajdonodban autó, hanem arra, hogy mivel közlekedsz:D


A sakkozás logikája amúg yérthető... ugyanakkor lássuk be, kvára nem effektív módszer az emberi beszédre:D

2023. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy veszed majd el tőle? Lízingelt autós férfi az lúzer.
2023. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
16%
Mert egy f_sz. Az ilyen játszmázós gyökereket hagyni kell a francba. Vannak emberek akik ezt élvezik, hogy szándékosan "félreértik" a dolgokat, kiforgatják a szavakat.
2023. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
23%
Hogy nem -e a pénze kell!Azért mondta neked!
2023. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán kiderült hogy ismeri a szabályokat csak szerinte nem tud jól sakkozni és azért mondta"


És igaz is. Fél óra alatt még lehet tanulni a szabályokat, de attól még nem tudsz sakkozni.

2023. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!