Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha semmit sem érek?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok. Sosem voltam sikeres semmiben sem. Gyerekként kitűnő voltam, gimiben olyan közepes tanuló, van egy szakmám, és ennyi. Bár én ezeket nem érem meg sikerként, erre még a legnagyobb hülyék is képesek. Ráadásul a szakmám se egy ilyen menő szak pl. műkörmös, fodrász stb., hanem egy szoc. gondozóit jártam ki. De még úgy igazán nem is dolgoztam életemben sokat, hát úgy kb. egy fél évet, és azt is közmunkában, tehát nagyon gáz a helyzetem.

De mindig mindenütt ki voltam közösítve, halálra szekáltak mindenütt, barátaim nem vagyon voltak. Most van egy párkapcsolatom, de előtte is szégyellem, hogy ilyen lúzer vagyok, nem is szeretek itt kimozdulni ahol élek, mert szégyellem magam, mert ilyen vagyok. Anyám szerint is, ha hülye vagyok, akkor akár meg is halhatok, sose lesz nekem több eszem.

Régebben voltam a depressziómmal orvosnál, de sokat nem értem vele. Kár volt megszeletnem is, semmi életkedvem nincs, mikor azt látom, hogy mások mennyivel többet érnek, mint én.


2023. okt. 9. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Amit elértél és neked természetes, és nem becsülöd, az lehet, hogy valakinek a vágyálma, amit szeretne elérni.

"erre még a legnagyobb hülyék is képesek" - Jobb, ha tudod, hogy sokan nem képesek!

Sajnos anyád a hunyó, hogy nem bíztat, de ne törődj vele. Ő magát sem becsüli, és azt adta neked tovább. Ideje tovább lépned a gyerekkori sérelmekből.

2023. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A párod sem támogat, ha már anyád nem?
2023. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem bőven van időd fejleszteni magad, kitalálni hogy mit csinálj mivel foglalkoznál szívesen. Nem hinném hogy lúzer vagy, én lúzerebb vagyok nálad ha ez megnyugtat. A párod valószínű így szeret ahogy vagy. Nem minden pasi vágyik karrierpuncira.
2023. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen toxikus anyaval nem tartanam a kapcsolatot. Megmondanam neki, hogy csak szep es jo hireket szeretnel megosztani vele, mert csak arra kivancsi, de az nincs. Ugyhogy majd jelentkezel 2053-ban. A legelso dolog amit tenni kell, hogy a lehuzo toxikus embereket eltavolitod az eletedbol. Csak az maradhat, aki epit, tisztel, bdog vagy vele. Sajnos idonkent kukazni kell masokat, akkor is, ha rokonok.
2023. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy veled is baj van kérdező.Miért nem dolgozol a szakmádba miért vagy közmunkás 29 évesen?Ennyi idősen hogyhogy fél év munkaviszonyod van?Először talán magadba kéne nézni.És változtatni csak te tudsz.De amig a gyakorin vársz visszaigazolást arra hogy mindenki hibás csak te nem addig ez a szerencsétlen nyomorult élet jut neked.Emeld fel a segged és tegyél valamit magadért a jövődért.
2023. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

- Keress egy normális pszichológust.

- Keress egy normális pasit.

2023. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 28/N vagyok szintén csődtömeg, nekem szakmám sincs, érettségim van csak. Mondjuk legalább irodában dolgozom. Én sosem voltam jó tanuló, nem vagyok jó semmiben, se sportban, se egyéb hobbiban, se házimunkában/főzésben. A páromnak is megvannak a maga problémái de ő egymilliószor jobb mint én. De valamiért mégis én kellek neki :D Erre gondolj, ő nem szégyell téged.
2023. okt. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Érj többet. Hogyan éj többet? Rakj le többet az asztalra. Hozd ki magadból és a helyzetedből a legtöbbet. Ezt tudod tenni. Más nem tudja helyetted alakítani az életed, a tudásod, a motivációd, a céljaid.
2023. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!