Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lennek annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lennek annak ha egy lány nem jött velem össze elsőre?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt tetszettünk egymásnak de nem engem választott sajnos. Azóta már évek teltek el. Most ráírtam és úgy tűnik hogy foglalkozik velem, holnap találkozunk.

Milyen okai lehetnek annak ha korábban nem most pedig érdeklem?

Ha összejönnék akkor ez ilyen ló nincs kapcsolat lenne?


2023. okt. 9. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mi a fenének írtál rá, ha ló helyett szamárnak éreznéd magad? Így a kérdés is sértő a csajra nézve. Elvégre te írtál rá.
2023. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem tartott vonzónak, másba volt szerelmes, nem néztél ki jól stb. számos oka lehet.
2023. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Engedd el, legyen már benned tartás!
2023. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a viselkedés, a közeledés módja.
2023. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Menny rá a barátnőjére.. az a gyenge pontjuk.
2023. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint az a régen népszerű youtuber, az rBence, az is ráhajtott egy csinos lányra, aki offolta őt, mert akkoriban nem volt valami jóképű, vagyis inkább a stílusa volt szar. Majd két év múlva kikupálta magát, egyből vonzó lett és akkor még a csaj kezdeményezett, aztán azóta is együtt vannak.
2023. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőre talált jobbat nálad, ezért.
2023. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!