Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt hogy egy nőt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy egy nőt nagyon szexinek tartottál, de aztán ez megszűnt vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi az amitől elillant a dolog és már nem tartod szexinek?
2023. okt. 10. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát leginkább az, amikor kiderül, hogy sík hülye. Lehet csak én vagyok így vele, de a testi vonzalom mellett nekem fontos, hogy ha kinyitja a száját, akkor ne a hülyeség dőljön belőle
2023. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Hihetetlenül szép és vonzó, szexi lány volt, olyan szép arca volt és a szemei, teljes igézőek voltak. Engem megbabonázott, aztán...AZTÁN próbáltam felszedni, sosem feledem, egy padon ültünk, és én valami mély dologról beszéltem magamról, hogy tudassam vele, hogy olyat osztok meg vele amit nem sok embernek mondok el a traumatikus gyerekkoromrol....erre agyára fingta magát, és kért tőlem zsepit, mert szarnia kellett....hát én úgy felbsztam magam ezen, hogy soha többé nem is találkoztam vele, nem, hogy szexinek szépnek nem láttam utána, hanem egyenes ocsortány undorító, hányingert keltő nőt láttam ezután benne. Pár éve láttam Budapesten az árkádban, nem is köszöntem neki.
2023. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen, nagyon kedvesnek mosolygósnak láttam és ismertem meg mellette pedig gyönyörű is, nőies.

Legutóbb olyan bunkón beszélt másokkal úgy, hogy oka sem volt rá, én csak pislogtam hogy mi történik.

Ha nem hallottam volna végig, el se hiszem lehet.

Nagyon nem ilyennek ismertem meg, ezek után teljesen elvesztettem az érdeklődésem iránta...

2023. okt. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen volt - kikosarazott, nem álltam meg, mentem tovább és találtam nála sokkal jobbat, aki túltesz rajta minden téren :)
2023. okt. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem adot jelet szexre.
2023. okt. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megölte az érzelmeimet.
2023. okt. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedése.
2023. okt. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Középiskolában majdnem végig szerelmes voltam egy lányba, de aztán egy aljas szövege hallatán teljesen lehűltem, inkább taszítani kezdett.
2023. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy osztalytarsam, akirol sokat fantazialtam, de nem volt az en tipusom. Kesobb o is megprobalta a tudomasomra hozni, hogy nyitott lenne tobbre, de valojaban sosem akartam tole tobbet. Evekkel kesobb megis osszefutottunk egy randi erejere, de ott sem ereztem tobbet, igy elengedtem.
2023. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Volt egy nő...pár hónapig szerelmes is voltam belé...aztán ez elmúlt és egyre csúnyábbnak láttam...
2023. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!