Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, gyakran tapasztaltáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, gyakran tapasztaltátok-e az alábbiakat?

Figyelt kérdés

-A nő anyagias

-A nő irányításmániás

-A nő könnyűvérű, laza erkölcsű

-Csak a saját családját tartja jónak, a férfi családját kezdetektől fogva nem tudja elfogadni, ki nem állhatja


A napokban az utcán két férfi beszélgetését hallottam, és ezekről esett szó. Mindketten a nőkre panaszkodtak.



2023. okt. 10. 07:18
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
+ a nő gyerekvállalást követően elhidegül, eltávolodik a párjától, sőt, már szexre sem vágyik
2023. okt. 10. 07:19
 2/30 anonim ***** válasza:
74%

Nők, gyakran tapasztaltátok-e az alábbiakat?


-A férfi anyagiasnak tartja a nőt, mert a nő elvarja, hogy 30 evesen ne mamahotelben élj, legyen lakasod, és biztos egzisztenciád!?


-A férfi irányításmániásnak nevezi a nőt, mert néhanapján ki kell vinnie a szemetet es nem az van a teremtes "koronája akar" ?


-A nő könnyűvérű, laza erkölcsű

(Ez ma nem hatrány, egyetlen férfinál sem)


-Csak a saját anyját tartja jónak, a nő családját kezdetektől fogva nem tudja elfogadni, ki nem állhatja?

A férfi igen gyakran nem védi meg az anyostól a nőt...

😏😏😏



A napokban az utcán két férfi beszélgetését hallottam, és ezekről esett szó. Mindketten a nőkre panaszkodtak.

2023. okt. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Ne forgasd ki a szavaimat!


Azokban is van igazság, amit leírtál, de nem erről szólt a kérdés..

2023. okt. 10. 07:37
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
A kérdés arról szól, hogyan kelts újra és újra gyűlöletet a nők iránt. Értjük, nyugi.
2023. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Én is nő vagyok.. Nem ez volt a célom..


Csak kíváncsi vagyok, hogyan látjátok a dolgokat..

2023. okt. 10. 07:41
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván 😂😂😂😂
2023. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek olyan nők! Kár tagadni! Igazából mindkettő nem között akad olyan.
2023. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

7-es, köszönöm a hasznos választ!


Ezt nem vitatom, a nők, férfiak egyaránt sokfélék.

2023. okt. 10. 08:07
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Igen, gyakran
2023. okt. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2023. okt. 10. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!