Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy nekem is tetszik?

Figyelt kérdés
Az orvosom folyamatosan bókol nekem, és kérdezősködik rólam, úgy néz rám, mintha én lennék minden vágya. Az a baj, hogy ő 52 én meg 32, illetve családja van. Tudom csúnya dolog családos emberrel kezdeni, de most nem erre vagyok kíváncsi.
2023. okt. 10. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de az orvosnak az a dolga, hogy kérdezősködjön. Nekem gyanús, hogy te megint valami fétises alak vagy, egy 32 éves nőnek ennél azért több esze van.
2023. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, az a dolga hogy kérdezősködjön az egészségügyi állapotomról, de nem arról, hogy van-e párom.
2023. okt. 10. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nőgyógyász véletlenül?
2023. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fogorvos
2023. okt. 10. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Milyen volt a kapcsolatod apukáddal?
2023. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs apakomplexusom, ha erre gondolsz. Eddig csak velem egykorú partnereim voltak.
2023. okt. 10. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szól, hogy nyisd ki a szád, használd másra, mint amire ott szoktad🤣

Komolyan meg, gondolkodj már. Rohadt etikátlan, ha nem te látsz bele többet. Ha olyan pácienst talál meg, a munkáját kockáztatja, amiért nem keveset tanult. Ha ennyire nem érdekli, biztos lehetsz benne, hogy nem te vagy az egyetlen beteg, akit fűzöget. Mindenkit a farkára húz, akit lehet.

2023. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Már alig várjuk a következő kérdésed: "Miért használt ki engem a fogorvosom?".
2023. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Apáddal rosszban vagy?

Amúgy minden fogorvos ilyen, mert neki is kell visszatérő páciens...

2023. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!