Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A baratom és én csak pénteken találkozunk,és vasárnapig velem van,mivel o Budapesten tanul.

Sajnos o nem az a tipus aki kifejezi az érzéseit,és nekem ez nagyon rosszul esik,mert ez lenne a távkapcsolat lényege hogy a masikkal tudatjuk az érzéseinket.

Nagyon félek a megcsalástól,és egy nap többször is megkérdezem tole,hogy történt-e vele valami,ami lanyokkal kapcsolatos. Őt ez zavarja,mert sértésnek veszi ha ilyet kérdezek. Szimplán azért,mert nem olyan fajta fiú aki más nore egyáltalán rá tudna nezni. Viszont én így nyugszom meg,hogyha tudom,a lanyok beken hagyjak.

Szerintetek mit csinaljak? Próbáljam meg elterelni erről a gondolatom,és csak éljük a kis életünket? Ha megakar csalni,ugyis megfog,ebben nem a kérdéseim fogjak megakadályozni.

Viszont nagyon jó érzéssel tolt el ha tudom,hogy nem történt vele semmi lányos dolog. Nem mellesleg,jó lenne néha ha írásba fejezi ki magát,mert hétköznap is igényelném a szeretetét. Tudom hogy szeret,azt leírja,de azt hogy hiányzom és társai nem…

Így igazából csak hétvégén tudom magam szeretve érezni,hétköznap letört vagyok emiatt.

A fizikai erintes az o szeretet nyelve,ami ebben a helyzetben rossz.

Mit csinaljak?:(


2023. okt. 11. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Vannak, akik féltékenykedő típusúak, sajnos például én is ilyen vagyok és nem gondolom, azt hogy ezen más tudna változtatni saját magamon kívül. Ez egy rendkívül komplex kérdéskör, de a lényeg: ha a barátod nem adott rá okot, hogy féltékenykedj akkor (ne vedd sértésnek), de benned van a hiba. Én teljesen megértem, hogy nem viseli jól azt, hogy napi többször kell téged megnyugtatnia, és egy idő után ebből elege is lesz...


Próbálj meg arra gondolni, hogy ez az egész megcsalós szituáció a te fejedben létezik csak, és ne traktáld ezzel a barátodat. Én megértem, hogy a távkapcsolat nehéz, szül az magától elég feszültséget nem jó arra még rákontrázni.


A barátoddal pedig beszélj erről, mondd el neki azt, hogy téged az nyugtatna meg, ha néha leírná, hogy hiányzol neki (mert biztos így van:) ) vagy magától leírná a napját stb. stb.


Aztán próbáld meg magadban feltárni az okokat, hogy mi miatt vagy ennyire féltekeny, hogy lehetne ezen változtatnod, mindezt akár egy pszichológus bevonásával(úgy jelentősen gyorsabb lehet a folyamat).

2023. okt. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem keress kezelőorvost.


Nem normàlis,amit csinàlsz.

2023. okt. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem is szeret

Keress olyat aki melletted van.

2023. okt. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

A kapcsolatunk elején szinte minden nap, majd, mivel vidékre ment dolgozni, csak hétvégén találkoztunk.


Tettük a dolgunkat. Nem volt mindennap telefon, mert pénz se volt a vidékre telefonálásra.

Na, meg telefon vonalra is évtizedeket kellett várni.


Csak akkor telefonáltunk, főleg munkahelyre, ha elkerülhetetlenül fontos volt.


Nem féltünk a megcsalástól, hogy míg nincs velünk, mást biztos nem is tesz, nem is volt téma, szerelmesek voltunk.


Az sokkal normálisabb világ volt, hogy nem lihegtek az emberek szüntelen egymás nyakában. Volt terük, idejük lelkileg-szellemileg építkezni, idejük lelkileg felkészülni a találkozásokra.


Nem hogy beleturkálni a másik magánéletének minden másodpercébe, beleköltözni az aurájába, és ha azonnal nem reagál ( mert beszélget, takarít, dolgozik, tanul, sportol, alszik, eszik, fürdik, a barátaival van, akármi, akkor már megy vernyogás, hogy: miért nem hív, hol van, mit csinál, biztos megcsal, stb. Beteg világ van.

2023. okt. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én felkeresnék egy pszichológust a helyedben....

Nem történt lányos dolog?! Anyám 🤣🤣🤣

Én azt csodálom, nem tette még ki a szűröd.

Nem írja, hogy hiányzol... férjemtől a 7évünk alatt nem hallottam ezt, pedig mi is éltünk távkapcsolatban, igaz nem sokáig.


Szerintem a legnagyobb baj itt a te fejedben van.

2023. okt. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Engem már csaltak meg, úgyhogy van egy mondat, amit mindig elmondok magamnak, ha féltékeny vagyok: Ha meg akar csalni, megfog, ezt nem tudom megakadályozni, maximum elfogadni. És tényleg így van. Úgyhogy nem érdemes féltékenykedni, mert ha akarja, úgyis megteszi, max szakítani fogtok. De ha nem akarja, akkor nem azért nem teszi meg, mert te naponta többször rákérdezel.


Az gáz, ha nem úgy fejezi ki a szeretetét, ahogy te szeretnéd, vagyis ez inkább akkor baj, ha már beszéltél erről vele és nem hajlandó változtatni. Nekem is az érintés a szeretetnyelvem, ettől függetlenül mindennap amikor munkában vagyok elmondom a páromnak, hogy hiányzik, pedig mi együtt élünk.


Amúgy én nem mennék bele távkapcsolatba. Sok feszkót szül látod...

2023. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!