Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt férjemmel 1 éve váltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férjemmel 1 éve váltunk el, baráti viszonyban maradtunk. Betekintést nyertem az életkörülményeibe, megsajnáltam őt. Nekem és a gyerekeknek mindenünk meg van. Ha egy párszázezres összeggel támogatnám az beleférne válás után?

Figyelt kérdés
Nem lett kisemmizve, emberséges voltam váláskor vele, lemondtam a javára a házrészemről, mert nekem volt hová mennem. Gyerektartást sem kérek.

2023. okt. 11. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem fáj jótékonykodhatsz, nekem éppen semmibe nem kerül 🤷🏼‍♀️
2023. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Miért akarod még támogatni?

Sajnálatból támogatnád? Miért? Beteg? Nem tud dolgozni, enni, inni, aludni?

A gyerektartás a gyerekeknek JÁR. Hadd tudják már, hogy apjuk is van. Vagy nem fontosak neki? Nem viszi el őket magához vagy valami ingyen programra vagy egyszerűen beszélgetni, együtt lenni?

2023. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ne legyél meg nagyobb balek.
2023. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha neked nem hiányzik az az összeg.

De fontos letisztázni, hogy

1. Akarja-e, hogy adj neki pénzt. Ha nem, akkor ne erősködj.

2. Jelentsd ki, hog ynem kéred vissza, nem kérsz kamatot, nem kérsz hálát, nem határozod meg, hogy mire költse.

3. Te kijelented és ő tudomásul veszi, hogy ez egy egyszeri alkalom, a jövőben nem lehet semmiféle elvárás affelé, hogy ez újra megismétlődjön.


És annak ellenére, hgoy kijelented, hog ynem szólsz bele, hgoy mire költse, azért nyilván nézd meg mire költi, mert ez nyilván beolyásolja azt, hogy a későbbiekben eszedbe juthat-e még, hogy segítesz neki. Nyugodtan költse cigire meg PS5re, csak akkor ne várja, hogy a későbbiekben megint segítesz neki.

2023. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

"Nem lett kisemmizve"


Nem. Te lettél.

2023. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Azért szomorú, hogy sokak szemében segíteni annak, akivel egy életre tervezett az ember, gyereket szült neki, az balekság...

Attól még, hogy a kapcsolat nem működött, attól még lehet ofntos ember a másik.

2023. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Belefér, de ez fura. Inkább fizetné a gyerektartást. Tuti depis, és nem dolgozik. Ha segélyt kap tőled, sose kapja össze magát.
2023. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként kötheted feltételekhez is, pl ha azt látod, hogy rottyon van, akkor adsz neki pénzt, de kezdjen el pszichológushoz járni belőle.

Aztán persze ez lehet elég visszatetsző, hisz elváltatok, aztán még mindig te akarod megszabni hogy élje az életét. Szóval ez lehet nem feltétlen működik, te tudod hogy ez beleférhet-e.

2023. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Tonb bajt is okizhat.

Lehet hozzaszokik es kesobb kerincsélni fog.

Lehet akkor kevesbé lesz motivált valtoztatni.

Lehet nem támogatja tovabb a gyerekeit merthát neked szukseged sincs arra mikozben egy egyetem is milliok lesznek..

2023. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha ott hagytad neki a házat és még a saját gyerekeiről minimálisan sem kell anyagilag gondoskodnia, akkor mi a fenéért van lecsövesedve? Gyakorlatilag saját magát kellene csak fenntartania, de erre se képes?Ezek szerint eddig is belőled élt? Feneketlen kútba dobnád a pénzed...

A másik dolog, hogy ilyen semmirekellővel hogy állhattál le és vállaltál gyerekeket? Inkább azon aggódnék, hogy nehogy valamelyik gyereken is kijöjjön az apja vére, és ilyen felnőtté válna...Tedd inkább félre a gyerekeknek, értük vagy felelős, nem a volt férjedést, és sose tudhatod, mikor kell, és csak rád számíthatnak.

2023. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!